Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Elválunk a feleségemmel,megcsa...

Elválunk a feleségemmel,megcsalt bepasizott,van 2 kisgyerekünk,én már külön lakok,de a házat nem sikerült még eladni. Úgy érzem kellene nekem egy pszichiáterhez mert tönkre vagyok. Melyik lehet a legjobb online pszichiáter?

Figyelt kérdés

A városba ahol lakok nem nagyon van,illetve egy van,de már többször is próbáltam hívni de sose veszi fel a telefont.

Úgy érzem sürgősen kell van hogy öngyilkos gondolataim vannak,raszoktam az alkoholra,elaludni is csak xanaxal tudok.

Nem akarok tönkre menni segítséget akarok kérni.

De annyira nehezen viselem hogy mással van a gyerekeimet is csak hétvégente látom,pénzem is alig van,nem bírom total kivagyok,utálom az egészet

Valahogy talpra kell állják,azért szeretnék egy online pszichiáterrel beszélni esetleg tudna ajánlani valaki?

Teljesen tönkre megyek így de mentálisan nem bírom


2022. aug. 23. 14:44
 1/4 anonim ***** válasza:
36%

Legtöbbjük ragaszkodik a személyes megjelenéshez. Nekem is volt hasonló gondom a COVID lezárás alatt, de akkor még sikerült találni olyan szakembert aki online is fogadott.

Ha ennyire rosszul vagy javaslom, hogy azonnal lépj, keress segítséget személyesen!

2022. aug. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Úgy sajnálom ami történt veled! Nincsen tágabb családod, aki meghallgatna, segítene egy kicsit?

Egyébként nem hiszem, hogy gyogyszerbeállításon kívül tudna egyebet segíteni egy pszichiáter. Most egy súlyos traumán mész át, és amit érzel az természetes sajnos, mely gyász, kontrollvesztés az életed felett, elárultság, düh.


De öngyilkos sose legyél! Bebetonzod vele magad ebbe a mélypontba! A halál el fog jönni érted előbb vagy utóbb, és ha úgy is minden mindegy, akkor ott a lehetőség hogy bármi legyen.

2022. aug. 24. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nekem is elváltak a szüleim,apám az valamiért sosem foglalkozott velünk,van egy öcsém vele jóba vagyok,de különösebben nem érdeklem ő folyton csak bulizik. Anyám meg nem tudom vele sem igazán tudok úgy beszélgetni.

Baráti körök se nagyon van,mivel mikor megházasodtam úgy gondoltam célba értem és jobban csak velük foglalkoztam.

De köszönöm a választ jól esett.

Igyekszem talpra állni,csak néha az ágyból felkelni is nehezemre esik.

Lányaim miadt próbálom magam össze szedni,meg hogy ne így kelljen élnem az életem,de néha már alig bírom

2022. aug. 24. 16:15
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát sajnos ilyen traumák után eltart egy darabig, mire az ember vegigjut a "miért" fázison, és talál új tartalmat az életében, különösképpen, ha téged teljesen váratlanul ért!

Lehet hogy most kicsit mégis kellene nyitnod a tesód és anyud felé, ilyenkor azért mindenki kicsit együttérzőbb.

De el fog múlni ez a nagyon lesújtó kilátástalanság érzés, meg ha nagyon lassan is. Átalakul majd benned, és megtanulsz együtt élni vele, és még történhet sok fordulat, amivel újra találsz méltóságot az életben! Az jó ha ennyi szeretet van benned a gyerekek felé, ez sok erőt adhat! Kívánom hogy meríts erőt belőle, minden jót!

2022. aug. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!