Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Idegileg légszomj?

Idegileg légszomj?

Figyelt kérdés
Idegileg nehézlégzésem vagy légszomjam vagy nem tudom hogy hívjam oylan mintha nem jutna elég levegő a tüdőmbe és ha nagyon stresszes vagyok szorít is a mellkasom. Már kivizsgáltak minden leletem jó. Van még valakinek ilyen? Erre mi használ?

2022. aug. 23. 16:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Használj papírzacskót.

[link]

2022. aug. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ja, van ilyen, pánikroham. Kb. fél éve volt nálam az első, aztán utána több kisebb, és elmúlt. Nem stresszeltem akkor sem többet, mint most és most sem mondhatom, hogy teljesen stresszmentes az életem. Fogalmam nincs, mi váltotta ki, mert akkor konkrétan nem történt velem semmi, sőt előtte való napokban sem, amin stresszelni kellett volna. Sz-r volt, azt hittem, hogy megfulladok, nálam is ugyanúgy mellkasi fájdalom is volt. Mindent rendben találtak a dokik, labor rendben volt, szívem is.

Az használt egyébként, hogy meggyőztem magamat, hogy nincs semmi bajom. Ezt mantráztam magamban, de állítólag mindenkinek más módszer segít.

2022. aug. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Hogy vagy azóta?
jan. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!