Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan tudnám kezelni azt a...

Hogyan tudnám kezelni azt a problét, hogy kilátástalan a jövő, félelem a mai világ miatt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Segítséget, tanácsot szeretnék kérni, hogy tudnám elűzni ezeket az érzéseket?

Egyszerűen kitör belőlem a pánik a félelmet, és kilastalan jövő, mert ami most zajlik a világban egyszerűen számomra félelemtes. Tudom, hogy a háború nem itt van,de olyan közelnek tűnik az egész. Egyes média oldalak (orosz hírek, portfólió Kárpáthírek) olyan dolgokat írnak le, hogy az embert képes depresszióba lökni.

Cikkeket hoznak le, hogy ha atomháború fog kitörni,mi történne? Esetleg egy harmadik világháború eljövetelét spekulálják és az emberiségnek kampó van. Mit lehet ezzel kezdeni vagy nyugtatni magamat hogy ne essek teljesen depresszióba, a mai világ miatt?

Előre is köszönöm a segítséget mindenkitől.



2022. aug. 23. 20:58
 1/3 anonim ***** válasza:
29%
Pszichológus
2022. aug. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kezdésneek: [link]


aztán pl. ez: [link]

2022. aug. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2# vagyok, bocs, felületesen olvastam!
2022. aug. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!