Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek, ha folyamatosan...

Mit tegyek, ha folyamatosan öngyilkosságon gondolkozom, és azon hogy milyen jó lenne végre elhagyni a sok gyötrelmet amit kapok?

Figyelt kérdés

2022. aug. 23. 21:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
49%
Hát én is úgy vagyok vele, hogy már csak teher az élet, de mivel családom van, ezért mennem s csinálnom kell tovább...
2022. aug. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
17%
Kórház, pszichoterápiás rehabok, gyógyszer, terápia.
2022. aug. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
37%
En ilyenkor semmit nem teszek! Megszoktam ezeket. Viszont keress fel egy szakpszichologust, ezen kivul viszont semmit ne tegyel!
2022. aug. 24. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
12%
Mik ezek a gyötrelmek? Miért csak a halál szabadítana meg tőlük?
2022. aug. 24. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
31%
Vannak kiváló gyógyszerek és technikák, amikkel a problémák kicsivé válnak, a poénok viccesek lesznek, az élet szép és happy. Ez nem annyira önbecsapás, mint az, ha a kezeletlen depressziód miatt sötétnek látsz mindent. Menj orvoshoz!
2022. aug. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
60%

Pl. Nap-kör- Semjén Esztella - pszichiáter.

E mellett menj el pszichológushoz is terápiára, a depresszió kezelhető. Kell vele dolgozni, de sokaknak segít.

2022. aug. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
77%

6-os


Én is hozzá járok. Terápiát is Esztella tart nekem.

2022. aug. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Öngyilkosság ellen a legjobb módszer hogy "Ne legyél öngyilkos hanem élvezd a szenvedést" így megszűnne az összes öngyilkosság ami az egyik vezető halálok.
2022. aug. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ha egyedül nem mersz elmenni, akkor kísérjen el valaki, barát, rokon. Jót fog tenni!

Ne foglalkozz azzal a véleményeddel, hogy úgy sem lehet rajtad segíteni, illetve, hogy a világ objektíven szar és a csak a többiek ilyen undorítóan boldogok. Illetve foglalkozhatsz vele, de ennek ellenére menj el!

2022. aug. 29. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Inkább ölj meg mást mint saját magad.
2022. szept. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!