Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Folyamatosan az öngyilkosság...

Folyamatosan az öngyilkosság foglalkoztat, mit tegyek?

Figyelt kérdés

2 hónapja, minden egyes nap megfordult a fejemben, hogy öngyilkosságot fogok elkövetni.



Nincs pénzem pszichológusra.



2019. jan. 30. 22:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy? Konkrétan tudnál valami okot mondani, amiért ilyen érzések kerítettek hatalmukba, vagy ezek csak ugy jöttek? Vannak korulotted olyanok, akikkel tudsz erről beszélni? Azért kérdezem, mert jobban hiszek ebben, mind mondjuk Csernus doktor tanácsaiban.
2019. jan. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
NEM elrettententésül, de ajánlok addig is egy tanulmányt elolvasásra, én tavaly olvastam el, nem sokkal azután, hogy öngyilkos lett egy jóbarátom: [link]
2019. jan. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia, írj egy privátot, ha gondolod mesélj mi történt veled stb. Ha leírsz privátba pár infót, talán ingyenesen is tudok segiteni ebbe. Persze nem én leszek a pszichológusod :P Bár lehetek, elég sok hasonló emberre lbeszéltem már :( (köztük magammal is :O)
2019. jan. 31. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
# 2/ De honnan a műanyagból szeditek hogy létezik a karma? Mi a bizonyíték?
2019. febr. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát kedves 2-es ebből nem bírtam túl sokat elolvasni mert baromság, pont mint a menny meg a pokol, meg a túlvilág, te is kitalálhatsz valamit hogy mivan ha öngyilkos leszel, meg énis, én azt mondom hogy boldog leszel utána nagyon és körberajong majd többszáz szűz nő. De persze ezt nem veszi senki komolyan mert az öngyilkosságnak mumusnak kell lennie, mintha nem lehetne meg az ember joga hogy véget vessen a saját életének
2019. febr. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!