Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lenne a megoldás?Annyira...

Mi lenne a megoldás?Annyira kilátástalan minden.Valaki nyugtasson meg.

Figyelt kérdés

Valószínű,hogy bordeline szindrómában szenvedek.Minden Tünet,ami vele jár megvan.

Hangulatimgadozas,duhkitoresek,tulzott érzékenység,kényszer gondolatok,alvászavar,pánik és szorongás,depresszió,eveszavar.Utalom a testem is.

Utóbbi időben a túlzott stressz miatt már ott tartok,hogy kiuteseim vannak.Anyammal és a ferjevel élek jelenleg,szakmát tanulok meg egy évig.

Egyáltalán nem jó a szak.Elvette az egésztől a kedvem.Plusz beleestem egy nárcisztikus emberbe,ami megnehezített mindent.Dolgoztam,de a munkahelyrol kirúgtak mert volt hogy a panikrohamok miatt nem tudtam bemenni,mert volt pár munkatárs akinek nem voltam szimpatikus és bántottak.

Próbálok mindent jól csinálni.Probalok kivalni,felnőttkent viselkedni de nagyon elgyengultem.Nincs senkim.

Aki volt itt hagyott,más életet választott.

Se rokon,sem barát.

Próbálkoztam,de nem jött össze.Nem vagyok a pletykalos klikkesedos fajta,emiatt nem vették be a "bandába",bár elég nevetségesnek tartom ennyi idősen ezt csinálni.

Itt vagyok 21evesen,minden iszonyat bizonytalan.Dolgoztam sok helyen, probalkozok kialakítani emberi kapcsolatokat de sosem jon össze igazán.

Fél évig bírtam ezen a munkahelyen..

Most van máshová lehetőség menni de több órában és félek,hogy újra pánik rohamot kapok,vagy hogy a kiütések nem múlnak el.Ahogy idegesebb vagyok fokozódnak,és emiatt utcára sem merek menni annyira rosszul érzem magam miatta.

A suli is kérdéses..adnak ugyan ösztöndíjat,annyival előrébb leszek.

Édesanyám sokat nem tud segíteni.

El van foglalva a 35eves batyjammal,aki mentális beteg nemszedi a gyógyszert és helyette tartja fent az albérletet..

Annyira egyedul vagyok,mit tegyek?


2022. aug. 26. 10:06
 1/3 anonim ***** válasza:
23%

Pszichológus felkeresése ajánlott. Ő továbbküld pszichiáterhez aki tud felírni gyógyszert, látom nagyon kivagy. Így nem lehet normálisan élni. Kérd mindenképp szakember segítségét!

Addigis amit te magad tehetsz: kezdj el sportolni: 3x/hét 1 óra kardio, azaz úszás vagy futás. Endorfint termel és nyugtató hatású. Olyan mintha bevettél volna nyugtatót.

Olvass utána a mentális zavaraidnak, a tudás fél siker! Neten és könyvtárakban találsz rengeteg anyagot.

Próbáld kiiktatni a stresszorokat az életedből. Válts szakot, költözz el, stbstb.

2022. aug. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
15%
Szeretnél barátkozni? Én megértem a helyzeted, nem fogom magamra venni ha rohamod van, ettől eltekintve meg sokkal kedvesebbek a bordik, mint egy ép ember, már tapasztaltam. Meg fog jelenni itt pár bunkó ember, ne vedd magadra.
2022. aug. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Járok konditerembe de már ott is szorongok
2022. aug. 26. 10:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!