Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lehet a probléma ?

Mi lehet a probléma ?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeretnék segítséget kérni, ugyanis nem tudom, hogy mi a baj van az anyámmal.

Évek óta nagyon sokszor bánt lelkileg. A négy fal között mindig bánt/ beszól/ negatív megjegyzéseket tesz/ üvöltözik velem. Érzelmileg zsarolni is szeret. A külvilág számára pedig mindig vigyorog mintha semmi baj nem lenne. 50+ éves és nagyon felelőtlen. Neki mindent szabad míg másnak soha semmit (pl. a volt párja ellen mindig nyomozott és mikor a férfi is elkezdett nyomozni anyám után, anyám hetekig bántotta az embert, hogy mit képzel magáról a nyomozás miatt). Egyébként ezt az exét is minden nap bántotta.

Nagyon nagyon tömören ennyi. Nem szeretnék egy regényt írni nektek. Ha ebből van tippetek, mi baja lehet kérlek segítsetek. Negatív véleményeket kérlek ne írjatok. Lelkileg elég az anyámat elviselni. Az ő általa okozott stressz miatt kórházban is voltam napokig. Nagyon köszönöm ha segítesz.



2022. aug. 26. 13:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Nincs igazán megoldandó feladat előtte, unatkozik, nem tudja elfoglalni magát.
2022. aug. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hazudni is szeret. Manipulál embereket. Senki és semmi nem jó neki. Szerintem itt többről van szó, mint puszta unalomról. De köszönöm a választ!
2022. aug. 26. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!