Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Fordulhatok ilyen esetben...

Fordulhatok ilyen esetben sürgősségi pszihiatriai szakambulanciához? (Nem bírok enni és aludni)

Figyelt kérdés

Hosszú ideje sok stressz ér, és jelenleg már másfél hete azon kapom magam, hogy alig bírok enni és aludni. Jó esetben sikerül 3 órákat aludjak, enni pedig alig tudok. Érzem hogy gombóc van a torkomon és bármit eszek hányingerem lesz tőle. Biztos vagyok, hogy ez mentális alapon van, ugyanis elutaztam a hétvégére a családomhoz, és addig teljesen jól voltam. Most meg megint ugyan olyan rossz a helyzet.

Kértem beutalót a háziorvostól, és foglaltam időpontot pszihiáterhez, azonban csak egy hónap múlva kaptam. De addig nem hiszem hogy így kibírom.

Ha bemegyek a sűrgősségi pszichiátriára, akkor kapnék gyógyszert az állapotomra?



2022. aug. 29. 14:36
 1/7 anonim ***** válasza:
72%

Honnan veszed h neked gyógyszer kell?

Majd azcorvos fogja megmondani.

2022. aug. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nincs honnan tudjam. De általában bármilyen egészségügyi problémával fordulsz orvoshoz, az első hogy felínak gyógyszereket.
2022. aug. 29. 15:19
 3/7 anonim ***** válasza:
42%
Off Színte minden betegség pszichés eredetű (nem tudatos mérgezés, hiánybetegségek, genetikai okok miatt kialakult kórkèpek amik kivételek) az akadémikus orvoslást a nem non profit alapon működő gyógyszergyárak erőssen befolyásolják már képzés alkalmával is. Holisztikus szemlélet nincs csak tüneti kezelés. Persze akad kivétel is de nagyon kevés az olyan orvos.-off A stressz természetes dolog az élet velejárója. A baj akkor van, ha ez folyamatos meg nem szűnő stressz és meg nem szűnő állapot.
2022. aug. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
31%

Amíg orvoshoz kerülsz bio-melatonint (3 mg), komlót és citromfüvet próbáld ki.

Keress neten relaxációs gyakorlatot.

Mozogj, jógázz.

Ha nem tudsz énni és sovány vagy, akkor nutridrink tápszert ajánlom.

2022. aug. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy próbát megér a sürgősségi. Telefonon kérdezz rá, h ilyennel fogadnak-e.
2022. aug. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Háziorvos adhat beutalót és ha bemész hívank hozzád pszihiátert.Ő írhatfel valami stressz oldót vagy hangulat javítót.
2022. szept. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Alvásra adhat házi is nyugtatót vagy altatót. Ezt ha nem szükséges,elveszi a pszichiáter és ad másikat helyette.
2022. szept. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!