Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nagyon fáj az ismerősöm...

Nagyon fáj az ismerősöm reakciója. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy régi ismerősöm, és mióta labilisabb a pszichés állapotom, azóta mintha kissé eltávolodott volna. Lehet én érzem rosszul, viszont ma felhívtam délelőtt, és utána engem jól leteremtett hogy a főnöke meghallotta hogy csörgött a telefonja kétszer, és megmondta neki hogyha ez mégegyszer előfordul, kirúgja (beteg gyerekek mellett dolgozik egy otthonban) és lecseszett hogy én a megélhetését veszélyeztetem. Mondtam neki hogy miért nem halkitotta le a telefont ha nem veheti fel stb? Az volt a válasza hogy ő azt nem szokta, mindig elfelejti. Mit gondoltok erről? Mit tehetek? Arról nem tehetek hogy rossz a pszichés állapotom és szeretnék a gondokról beszélgetni
2022. aug. 31. 18:42
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Igaza van az ismerősödnek. Más ember dolgozik, nem illik napközben senkit hívogatni. Eleve 2x?

Írj neki messengeren, ha akar visszahív.

És persze, hogy távolodik tőled. A labilis embereket senki nem szereti, sem a gondjaikat hallgatni.

2022. aug. 31. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez azért nem igaz hogy a labilis embereket senki nem szereti. Csak meg kell tanulni őket elfogadni, és együttérezni velük
2022. aug. 31. 18:54
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

2

Nem akarunk együttérezni velük. Mi boldogak akarunk lenni.

2022. aug. 31. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Csak tudod te is kerülhetett bármikor ilyen helyzetbe. De ha ilyen érzéketlen vagy mit keresel ebben a csoportban?
2022. aug. 31. 19:01
 5/6 anonim ***** válasza:
63%
Sajnálom, hogy itt is csak ilyen válaszokat kapsz... Én együttérzek veled és igazat is adok neked, de tudom, hogy ettől nem lesz jobb :(
2022. aug. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
35%
1. és 3. hozzászólás szerzője egy igazi megkeseredett tapló. Ahelyett, hogy valami hasznosat írna, rossz érzést akar kelteni a kérdezőben. Undorító ez a hozzáállás!
2022. aug. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!