Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi volt az ismerősök reakciója...

Mi volt az ismerősök reakciója, amikor lefogytál?

Figyelt kérdés
2014. máj. 18. 21:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
nagyon le vagy fogyva
2014. máj. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Csak lestek, meg hápogtak, volt olyan aki meg sem ismert, aztán mire megismert gratulált ezerrel:DD Ez régen volt, már ujra vissza lett szedve a plusz:D Fotók vannak, nem beszélek a levegőbe. Jobb a békakirályfi szerepe:)
2014. máj. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Öhmm... 'nádszálkisasszony, nagyon vékony vagy most'. Ilyesmi, és ehhez hasonló kedves kis megnevezések :D
2014. máj. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

undorító vagy, csont és bőr vagy, nem kéne egy kicsit visszahízni? hogy nézel ki? sovány vagy, gebe vagy

Már megszoktam, hogy nem támogatnak.

2014. máj. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
"wow, hogy csináltad?"
2014. máj. 19. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

'jaajj de jól lefogytál, tökre látszik a lábadon, nagyon jól nézel, ki hogy csináltad? :O nekem sajnos sosem sikerül :('


aztán amikor elmondtam hogy csak visszafogtam a szemét kajákat/üdítőket (nem iktattam ki teljesen semmit), jobban odafigyeltem mikor miből mennyit eszek és sportoltam is amikor ráértem akkor rácsodálkoztak, azt mondták majd ők is ezt csinálják, de végül azóta is csak siránkoznak.. :D

2014. máj. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Mi közöd Tőle ***** válasza:

- Csak nem beteg vagy?

- Nagyon jól nézel ki, hogy csináltad?

- Látszik mindenhol az arcodon, a karodon, ügyes vagy!


Azóta már megszokták. Meg sokan "biztatnak", hogy ne fogyjak tovább. Nem értem az ilyen irányú aggodalmakat viszont. 183 centihez 88-89 kiló az még mindig emberes súly. 8-10 kiló zsír simán van még rajtam. Attól jó lenne megszabadulni. Na majd dolgozunk rajta :)

2014. máj. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ne szépítsed... azt mondták rád, hogy csinike vagy. xd
2014. máj. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem a környezetemben mindenki észrevette, csak az anyám nem. Én olyan vagyok, hogy gyorsan fogyok, és most pszichés alapon is meg vagyok terhelve, így május eleje óta lement 8 kiló. Mindenki aggódik értem, és sokan megjegyzik.

"Sokat fogytál és nem igazán látlak az étkező környékén."

"Jaj, sokkal soványabb az arcod, mennyit fogytál?"

"Lefogytál, most már enned kéne, nem lesz jó ez így.."

"Ne fogyj tovább, mert nem fogsz nekem tetszeni. :)"

Egy barátom pedig rám ragasztotta a "törékeny" feliratot, ami levált a gyógyszeres dobozról.

2014. máj. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!