Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért hiszek el olyan gondolat...

Miért hiszek el olyan gondolatokat amiket én képzelek be magamnak, pl streszes vagyok és azon parazok hogy ez látszik rajtam, fura merev a jarasom ilyesmik, többi lent ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
Sok embet megkérdeztem kívülállókat, és mindenki azt mondta teljesen nyugodtnak nézek ki, nincs semmi fura bennem, a jarasom is teljesen normalis, amikor sétálok mindig látok pár embert és kombinalok hogy de laza csávó én meg tiszta görcsös, nagyon sok mindenbe gátolnak ezek a gondolatok amiket generalok, mi válthatja ki? Hogy tudnék feloldódott lenni úgy hogy ne az emberekre és a kitalált gondolataimra koncentraljak?

2022. szept. 2. 22:09
 1/2 Somló Volán Zrt. ***** válasza:
21%
Vegyél mély lélegzeteket és gondolj a kedvenc dolgaidra! Próbálj megnyugodni, mondd magadban ha legközelebb ilyen lesz, hogy: Megnyugszom! Ilyenek miatt teljesen felesleges aggódni. Az emberek magasról tojnak rá, hogy hogyan jársz. Tehát ettől ne parázz. Igaz néha előfordulhat, hogy megbámulnak az utcán, legalábbis engem, mert szerintem furán járok valamennyire, nem tudom és autista is vagyok. Ha meg valaki mégis beszólna neked valami miatt, akkor ne foglalkozz vele! Nem benned van a baj.
2022. szept. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%
Kényszergondolatok önbizalomhiány miatt. Pszichológus.
2022. szept. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!