Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért ad ki apám random...

Miért ad ki apám random hangokat, mikor egyedül van?

Figyelt kérdés
Elég hangosan csinálja, úgyhogy tisztán lehet hallani a szobámból is. Általában hörgés, kiabálás (film idézetek) vagy öklendezés szokott lenni. De egyiket sem azért csinálja mert fáj valamije, vagy ténylegesen hányingere van, hanem csak azért, hogy hangot adjon ki. Szokott énekelni, és fütyülni is, de azokat most nem veszem egy kalap alá a fent említettekkel, mert viszonylag normális dolgok. Még mielőtt valaki leírná, van szexuális életem köszi, meg tudom különböztetni a fent említett hangokat a szex/maszturbálás közbeni nyögésektől, szóval azt NE írjátok hogy "biztos épp veri höhö:D" Köszönöm.

2022. szept. 3. 16:28
 1/4 anonim ***** válasza:
30%
Ilyet én is szoktam csinálni szimplán megszoktam hogy hangokat adok ki, nem vagyok örült stb.
2022. szept. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
30%
Hát addig nincs baj, amíg nem beszél is valakihez, de közben nincs ott senki. A dalolás, fütyülés, ezt én is szoktam. Kiabálás, kapcsán én megkérdezném miért csinálja. Gondolom csak nagyon beleéli magát.
2022. szept. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 after stroke ***** válasza:
73%
Az ember társas lény. Az agya is erre van berendezve. Ha hosszabb ideje nincs társasága, az agy beszédközpontja elfoglalja magát.
2022. szept. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Társaságban nem? Mert ez is lehet, de ez fiatalabban kezdődik és nem csak egyedül. [link]
2022. szept. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!