Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy kapcsoljak ki?

Hogy kapcsoljak ki?

Figyelt kérdés
Én ha ténylegesen pihenni, semmit tenni, kikapcsolni szeretnék, akkor általában elkezdem a youtube shortokat pörgetni. Ez szerintem nem túl jó, mert csak hülyeségeket nézek és utána nem nagyon tudok újra produktív lenni. Az olvasás, amire gondolni tudok, viszont mostanság már azt is kötelességként fogom fel, plusz van olyan, amikor ahhoz is túl fáradt vagyok. Te hogy kapcsolsz ki?

2022. szept. 3. 21:18
 1/6 anonim ***** válasza:
35%
Nálam az önkielégítés segít kikapcsolni
2022. szept. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
29%

menj ki egy mezőre és szipákold a levegőt. arra kell nagyon figyelni, hogy ezt a műveletet mindkét orrnyíláson végezd.

+ amit az 1-es írt. csapasd neki.

2022. szept. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
29%
"akkor általában elkezdem a youtube shortokat pörgetni. Ez szerintem nem túl jó, mert csak hülyeségeket nézek" ez a kikapcsolás lényege
2022. szept. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
29%
A felvettem lévő válaszok is jók. Én ajánlom hogy nézz filmeket/sorozatokat, nézz tv T.
2022. szept. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
36%

Természetjárás, naponta kerékpározok, sokat gyaloglog, meditáció.

Ezek sokat segítenek, hogy könnyebben vegyem a napi nehézségeket, legyen az munkahelyi probléma, vagy valami más az életben.

Évente 2-3 alkalommal, elmenni 1-2 hét szabadságra. A mai rohanó világban, néha még ez is kevés.

2022. szept. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
39%

Ez nekem is gondom volt, idonkent meg most is az. A sorozatnezes engem egyaltalan nem pihentet. A hobbijaimmal probalok kikapcsolni, zenelni tanulok, olvasni is szeretek, illetve futni, setalni szoktam jarni. Erdekel a pszichologia, ezert beiratkoztam egy tanfolyamra.


Rengeteg dolgot kiprobaltam, mire kiderult, hogy miket szeretek csinalni. Az olvasasrol pl. sokaig nem tudtam, hogy mennyire jo dolog, ameddig igazan jo konyveket nem talaltam. Sportbol is egy rakast kiprobaltam, mire meglett, hogy mi tetszik.


A tanulas pedig fel szokott tolteni, ezert a munkam mellett mellekallasban projektmunkakat is vallalok, illetve kepzem magam egyeb, kapcsolodo teruleteken. rengeteg online tanfolyam elerheto. Ha nem tudnek jol idegennyelveken, akkor az angolt vagy a nemetet tanulnam, mert ezeken rengeteg jo online tanfolyam elerheto.

2022. szept. 4. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!