Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan Kapcsoljam ki az agyam?

Hogyan Kapcsoljam ki az agyam?

Figyelt kérdés

Minden egyes nap kattog az agyam mindenen! Gátlásos vagyok és antiszociális !

Reggel amikor felkelek elkezdek izgulni és már kattog az agyam!

Mostmár reggelente direkt az utolsó pillanatban érek be nehogy beszélgetnem keljen és a második óra szünetére kicsit feloldódok! Tudom elég durva! Hazajövök és ami történt velem a nap folyamán , azon gondolkodok(pl.: valamiért lebasztak)és egész délután , este amíg le nem fekszek !Holnap kezdődik előröl!

Jelenleg 10.-és vagyok ! Az első évben a beilleszkedés nem igazán sikerült ez miatt !(2 barátom van összesen )

Mindenre rágörcsölök! Múlt héten elment a suliból az egyik barátom és ez adott annyi löketett( gondolom a hiánya így jött ki rajtam)hogy simán bírtam beszélgetni ,még órán is !

De most már rosszabb , megint nem bírok semmit csinálni !

Tud valaki segíteni ?

Orvoshoz majd megyek amint van annyi erőm !

A helyesírásért bocsi izzad a kezem xD!



2019. márc. 27. 21:20
 1/6 A kérdező kommentje:

Azt kifelejtettem hogy szorongok is !

Valamint írtam hogy az első évben nem sikerült a beilleszkedés ! Na ez tolta idáig a helyzetet!

2019. márc. 27. 21:22
 2/6 A kérdező kommentje:

És az otthon töltött időt sem bírom lazán eltölteni !

Hiába tanulok, ps4-ezek vagy bármi ! Kattog ezen folyamatosan az agyam ! Az egész napon! Legalább itthon lehetnék nyugott!

2019. márc. 27. 21:25
 3/6 Tak ***** válasza:

1-hallgass kedvenc zenét,

2-beszélj az osztályfőnökkel,iskolapszichológussal,mutasd meg ezt a föltett kérdést is,

3-menj orvoshoz,nem esz meg,

4-szerezz barátokat.

Szülők mit gondolnak,jól van ez így?

2019. márc. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Élj kötöttségek nélkül. Ne más elvárásai szerint táncolj
2019. márc. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Na jó hármas, mondani könnyű! Nincs az az orvos aki ezen segítene. Húzd le a sulit utána engedd el ezt a romlott világot. Undorodom a generációmtól, 12 éve akarnak tönkretenni, már lepattan rólam.
2019. márc. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Esetleg figyelj a testedre. Nagyon fizikálisan. Arra, hogy mit csinálsz és úgy végezd a dolgod.
2019. márc. 28. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!