Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem látom értelmét az életemne...

Nem látom értelmét az életemnek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 19 éves vagyok, lány. Nemsokára 20. Nem látom értelmét az életemnek. Gondolkoztam, hogy ki az amiért érdemes élnem, de nincs semmi. Egy nulla vagyok. Nem tettem még le semmit az asztalra. Utálom ahogy kinézek. Nem volt még barátom, mert végül úgy alakultak a dolgok, hogy nem jött össze. A barátaimnak nem tudok elmondani semmit nem bízok meg bennük. Mindig kedves voltam velük és segítettem, de ők mindig hátbaszúrnak és magamra hagynak. Én ott voltam nekik mindig. Az egyik még azzal a fiúval is lefeküdt meg beszélgetett vele aki nekem nagyon régóta bejön. Nincs akinek elmondjam, hogy nem jól érzem magam és, hogy nem akarok élni. Nincs értelme. Ugyan miért. Nincs senkim és semmim. Ti, hogy jöttetek ki ebből a helyzetből? Nem akarom ezt érezni .

2022. szept. 7. 10:50
 1/7 anonim ***** válasza:
42%
Tanulj kislanyom, erettsegizz le, irany az egyetem. legalabb jo allasod es penzed legyen ha a szerelemben nem vagy szerencses.
2022. szept. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Már leérettségiztem és még tanulok.Nem a szerelem a legnagyobb baj. Csak, hogy tényleg nincs miért élnem.
2022. szept. 7. 10:58
 3/7 A kérdező kommentje:
Egyedül érzem magam nagyon. Az emberek mindig bántják a másikat és egy senki vagyok
2022. szept. 7. 10:59
 4/7 A kérdező kommentje:
Úgy tünhet, de nem panaszkodni akarok, hanem aki már volt így vagy hasonlóan, hogy mászott ki belőle
2022. szept. 7. 11:00
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon fiatal vagy még, rengeteg lehetőség áll előtted. Próbálj ismerkedni, legyél nyitott, de ugyanakkor óvatos is. Idő kell, mire kiderül, kiben lehet megbízni.
2022. szept. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Miután lány vagy, párod biztosan lesz. Ettől aztán nem kell félni.
2022. szept. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

19 évesen mit akarsz de most komolyan??? Férjet 4 gyerekkel meg családot, házat, milliós fizetést?


"A barátaimnak nem tudok elmondani semmit nem bízok meg bennük. Mindig kedves voltam velük és segítettem, de ők mindig hátbaszúrnak és magamra hagynak"

- Akkor ők sosem voltak a barátaid, keress igazi barátokat.


Ismerkedj, bulizz, csináld amit szeretsz, élvezd az életet és majd alakulnak a dolgok.

2022. szept. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!