Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan legyen újra értelme az...

Hogyan legyen újra értelme az életemnek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Már hosszú ideje úgy érzem depressziós vagyok és régóta foglalkoztat, mi lenne ha önkezűleg vetnék véget az életemnek. Soha nem tettem, ennek az egyetlen oka a macskám.

Introvertált személyiségem van, emiatt nem is nagyon tudok ismerkedni, abban a pár emberben aki volt mellettem, pedig mindegyikben csalódtam.

Párom nincs, mióta véget vetettem a legutóbbi kapcsolatoknak, akárhányszor próbáltam újra nyitni, szó szerint mindenkinek az exe kellett.

Ezek miatt nagyon magányosnak éreztem magam az elmúlt időszakban, de mégis túltettem magam rajta, mondván, még a karrieremet megvalósíthatom.

Egyetemre járok, ahol gazdaságtudományi karon tanulok és nemrég megkaptam egy gyakornoki állást egy neves cégnél.

A mai nap pedig tudatosult bennem, hogy mennyire sz.r ez az egész és én ezt az egyetem végéig se bírnám csinálni, nemhogy életem végéig.

Úgyhogy ma amint kitettem onnan a lábam elkezdtem bőgni.

Szépen lassan realizaltam, hogy ha ez nincs, akkor tényleg senkim és semmim nincs már amiért megérné élnem. Semmiben nem vagyok jó, semmihez nem értek, ez volt az egyetlen, de így, hogy megtapasztaltam, gyűlölöm. Nagyon sok téren kiprobaltam már magam, úgyhogy tudom mit beszélek.

Ti mit tennétek a helyemben?



2022. jan. 28. 16:30
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Nincsen olyan,H vki teljesen introvertált,hisz most is üzenetben kommunikálsz.az nm baj,ha kapsz pár "pofont az élettől.lesz még több.pont ez a lényeg benne.turod,kapod továbbra is,vagy változtatsz.ha ennyire fosul érzed magad csinálj egy gap évet és menj vmerre önkénteskedni egyedül.ott lesz időd megismerni önmagad,a felnőtte válás ilyen sajnos.van időd bőven.ha ennyire lent vagy energialag,akkor sztem első körben mozogj többet,nekem a bicaj mindent megold,estére teljesen levagyok zsibbdva és jót tesz a testnek és a mentális egészségnek.pl ahol laktam panel környezetben a cicákat is levitték pici hamba sétálni.nekem a kutyám a családom és ő miatta ezerszer kimentem sétálni és mindig jól éreztük magunkat és sokszor új emberekkel találkoztunk és így könnyebben lehet a kommunikáciot gyakorolni.tegyel több dolgot internet nélkül és rájössz,H annyira nm xar a helyzet,csak rajtad múlik mit hozol ki belőle.
2022. jan. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!