Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan lehet folyamatos...

Hogyan lehet folyamatos szuicidan,depressziósan kiutat találni vagy legalabb elfogadni hogy nem normális a helyzet és segitség kell?

Figyelt kérdés
Nem a levegőbe beszélek(2 hetet töltöttem pszichiátrián)kevert szorongás és depressziós zavarom van.Már egyszerűen tényleg nem látok kiutat.
2022. szept. 8. 23:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdésedet. Ha voltál pszichiátrián, akkor a szakrendelőben ambulánsan folytatják az ellátásodat.
2022. szept. 9. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Csak vissza kell járnom minden hónapban.ez aztán nagy segítség(és azét kell visszamennem hogy felirja újra a gyógyszert)
2022. szept. 9. 07:31
 3/11 anonim ***** válasza:
Najó. A legközelebbi viziten elmondod az orvosnak, hogy gyógyszer mellett is továbbra is ilyen és ilyen panaszaid vannak. Nem szokta kérdezni, hogy hogy vagy?
2022. szept. 9. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem kérdezi
2022. szept. 9. 08:50
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mondd magadtól. Ha pedig beállítja rendesen a gyógyszered, akkor írhatna rá javaslatot, amivel azután a háziorvosnál telefonon is felírattathatod a havi adagod.
2022. szept. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha jó a diagnózisod, akkor csak enyhe betegséged van. Ezt a diagnózist akkor adják, ha nincs elég tüneted a depresszió diagnózishoz, se a szorongáshoz, de ilyen és olyan tüneted is van.


Ha valamelyik vagy mindkettő elég a diagnózishoz, akkor nem ezt adják, hanem pl 1-es diagnózis: középsúlyos depresszió. 2-es diagnózis: generalizált szorongás/pánik/szoc fób.


Azaz két diagnózis adnak.

2022. szept. 9. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom.Több tünet volt amit erős szorongásra fogtak(halucinációk)Nálam úgy néz ki hogy remegek ha emberek közt vagyok vagy csak simán,belső feszültség hogy szorul össze a gyomrom.A depresszió az önmagát adta,már évek óta(17 vagyok még amúgy)+ szuicid vagyok mostanában majdnem mindig.Még csoda hogy vagyok...
2022. szept. 10. 02:01
 8/11 anonim ***** válasza:
Akkor mondd meg az orvpsnak, hogy nem vay,jól. Kérd, h kezelje a hallucinációd.
2022. szept. 10. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A kedves kérdező tökéletesen a kiköpöt másom vagy, mesélj az alatt a két hónap alatt miben váltottál?
2022. nov. 14. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ugyanígy jartam.
2022. nov. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!