Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egy pszichológus tudna valamit...

Egy pszichológus tudna valamit segíteni a gyakran feszült lelki állapotomon?

Figyelt kérdés
Tudna segíteni eltüntetni ezt az egyre elviselhetetlenebb feszültséget, ami bennem van, főleg esténként?
2014. jan. 8. 22:26
 1/6 A kérdező kommentje:
Írtam már ki erről hasonló kérdést, amire nem jött válasz, de itthon folyton stresszelek, este jön elő legjobban, egyszer még a végén pánikrohamaim is lesznek így.
2014. jan. 8. 22:27
 2/6 anonim ***** válasza:
Biztosan. Látogass meg egyet.
2014. jan. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mivel ez a szakmájuk valamit biztos tud segíteni. Egyszerűen jót kell keresni. És nem összekeverendő a pszichiáterrel aki gyakorlatilag orvos vényírási joggal, mert az meg megeshet hogy telinyomat alprazolammal vagy rosszabb esetben klonazepámmal.
2014. jan. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Persze, de nem egyik pillanatról a másikra. Hosszú idő, de megéri!
2014. jan. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Saját tapasztalat több pszichológussal sőt pszichiáterrel hogy nem tudott nekem segíteni, amikor sok éven át hasonló lelkiállapotban voltam. Kezdve ott hogy fogalmuk sem volt hogy mi okozza ezért inkább igyekeztek "megszabadulni" tőlem. Totál mellékvágányra ment tőlük az életem. Rossz tanácsadókhoz fordultam. Áltudomány keverve valódi tudománnyal, sajnos.

A belső feszültséget könnyű megszüntetni ( 10 éve ismerem a módját), de aki pszichológusban gondolkodik, annak a valódi megoldás többnyire nem kell, kivéve akkor, ha már a gödör fenekére leért az esésben....

2014. jan. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

5.-nek

Ezért nem elég, hogy pszichológus, kiképzett pszichoterapeuta kell a gyógyuláshoz. A kiképzettek között is a legjobbak azok, akik mélylélektani módszerekkel dolgoznak: hipnózis, transzperszonális, integratív terápiák.

kérdezőnek:

Nézd meg a Youtube-on az "Út a nyugalomhoz, a lelki egészséghez" című sorozat előadásait, sok mindenre fény derül.

2014. jan. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!