Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Állandó szorongástól hogyan...

Állandó szorongástól hogyan lehet a legkönnyebben megszabadulni?

Figyelt kérdés
Akik ebben a helyzetben voltak, érdekelne a véleményük. Előre is köszönöm a válaszokat!

2022. szept. 10. 14:49
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Az jó akkor, mert páromnak vannak rohamai, ma is volt.. és neki már régebb óta van ez. Én is elvittem régebben akupunktúrára, most ilyen mikroáramos dologgal próbálkozok, hátha segít. Egyelőre nem, dehát mindennek idő kell..
2022. szept. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Én is hiszek minden ilyesmiben, nekem az alvással van gondom, én is szitne mindent kipróbáltam már, de végülis semmi nem segített.. én már évek óta próbálkozok tényleg mindennel, egyszerre több dologgal is folyamatosan, de semmi változás...
2022. szept. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:

Alvásra nekem a melatonin vált be (ezt lehet kapni gyógyszertárakban is, nekem a 10-es vált be, előtte 3-ast szedtem, de az kevés volt), mert amikor kezdődött ez az egész, akkor én is nehezen tudtam elaludni, most már az is lassan de alakul, mert pillanatok alatt el tudok aludni, de előtte meg mint a bunda, csak óracsörgésre keltem fel. Egy próbát megér, hátha segít Neked is az alvásban.

Egyébként lehet, hogy nálam is az a baj, hogy egyszerre kezdek bele sok mindenben és üti egymást, ezért nem veszek észre most már változást vagy nagyon türelmetlen és maximalista vagyok.

2022. szept. 10. 20:24
 14/26 anonim ***** válasza:
Köszi a tippet, de én igazából egész jól el tudok aludni, csak 3-4 óra múlva mindig felébredek, olyankor veszek be altatót. Melatonint próbáltam már, igaz csak 1mg-ost, de nekem olyan fura hatása volt.. nem tudtam normálisan elaludni, olyan volt mintha félig ébren lennék, és hülyeségeket álmodtam, úgyhogy erősebbet nem mertem belőle bevenni. Egyébként még egy ötletem van, van egy olyan könyv, hogy Anthony William, Gyógyító médium, ezt ismered esetleg? Ebben olvastam a gluténról is, és ír benne a szorongásról is, ő írja, hogy az étkezéssel helyre lehet ezeket hozni. Csak annyira nehéz kivitelezni..
2022. szept. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötletet, ismerős a címe, szerintem meg is van. Mindenképpen el fogom olvasni.
2022. szept. 10. 20:54
 16/26 anonim ***** válasza:
Miért nem szakembertől kértél azonnal segítséget?
2022. szept. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
Eleinte voltam kettőnél is, aztán mostanában egy-kettőnél, de semmit sem ért, csak beszélgettek velem olyan dolgokról, amiket már én is tudtam, felesleges pénz kidobás volt... ebből lett elegem, mert beszélgetni meg ingyen is tudok bárkivel a problémámról. Olyan szakembert lenne jó találni, aki valóban tud segíteni, nem csak az észt osztja és a pénzt zsebeli be.
2022. szept. 10. 21:28
 18/26 anonim ***** válasza:
Gyógyszert próbáltál?
2022. szept. 11. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Lebeszéltek róla, mert függőséget okozhat és zombi leszek tőle, inkább homeopátiás szerekkel próbálkoztam.
2022. szept. 11. 11:03
 20/26 anonim ***** válasza:

Pszichológushoz menj el, ne reikivel meg homeopátiával próbálkozz! Ezek akkor is legfeljebb tüneti kezelések, ha esetleg működőképesek, nem csak kuruzslás.

Az életmód váltás fontos, de a pszichés okokat, illetve az előidéző és köré épülő kognitív folyamatokat is fontos feldolgozni.

2022. szept. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!