Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszihopaták szociopaták...

Pszihopaták szociopaták vagytok itt?

Figyelt kérdés
Írnántok a betegségetekről hogy élitek meg milyen tüneteivel vannak hogy élitek meg
2022. szept. 10. 19:24
 1/8 anonim ***** válasza:
95%

Ch. A pszochopata ch-val írandó.

Üdv, egy szociopata.

2022. szept. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Akad 1-2. Épp most botlottam egybe.
2022. szept. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
65%
Itt szerintem nem fogsz találni olyan valódi pszicho, vagy szociopatát aki szívesen mesélne neked a "betegségéről", mert a legtöbb egyáltalán nem is ismeri el, hogy neki bármi baja is lenne. Az én anyám tényleg szociopata, soha nem ismerte el, hogy bármi baj is lenne vele, mindig ő volt a tökéletes, és mindig mások voltak a hibásak. Egyszerűen lehetetlen velük érdemben kommunikálni, szóval szerintem tegyél le erről.
2022. szept. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%

Én nyelvtannáciként vagyok jelen.

Helyesen: psziCHopata.

2022. szept. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Másik kérdésben írtak magukról érdekes dolgok hangzottak el . 4 évig volt egy kollegám aki nem lehetett katona mert furán viselkedett meg vizsgálták és be diagnosztizálták nála a pszichopátiát . Amiket leírtak mind rá illetek és nem csak ilyen nagy általános dolgok voltak
2022. szept. 10. 19:47
 6/8 anonim ***** válasza:
Kérdező mesélj! Hagy okuljunk! Mármint a kollégádról.
2022. szept. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Ami érdekes bennük ezt más pszichopata is mondta meg láttam is a kollegámon. Hogy akkor őrült a maga módján ha valamit ki tudott találni előre megjósolni stb...

Volt hogy ellopott egy lakatot és megpróbálta feltörni volt hogy sikerült neki és ilyenkor a maga módján örömet érzett. Szerette az érdekes és bizarr szokatlan dolgokat. Ő érezte hogy valami nem kerek nála volt hogy mások is észre vette a pszichopátiás vonásokat és mondta is hogy vannak még mások is akik olyanok mint ő akik eltérőek

2022. szept. 10. 20:16
 8/8 anonim válasza:

Eltérőek? Mitől? Fejtsd ki kérlek!

Ettől az agyon szocializált társadalomtól? Nem léteznek személyiségzavarok. Minden ember egy önálló egyén. Mindenki máshogy gondolkozik. Ezeket a sémákat csak azért találták ki, hogy a pszichiáter meg a pszichológus be tudjon skatulyázni. Ezért kapja a fizetését. Azért tanult, hogy meg tudja állapítani azt, hogy, ha te rád X tételből Y db igaz vagy illik rád, akkor te skizofrén, antiszociális, bipoláris, borderline vagy akármi vagy. Drága gyógyszereket írnak fel neked amire te támogatást kapsz így fillérekért hozzájutsz a Xanaxhoz, Olanzapinhoz, Lithiumhoz meg minden egyéb szarhoz, ami arra jó hogy teljesen rászokj és teljesen elveszítsd a realitásérzetedet.

Egy orvos meg egy bölcsész mondja meg a tutit neked úgy hogy a saját hányaveti életével sincs tisztában?

Az alapján kérsz tanácsot egy idegentől, hogy csak annyit mondasz el magadról amit el szeretnél?

2023. jan. 9. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!