Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi az oka annak, amiért a...

Mi az oka annak, amiért a pszichológus nem tud számlát adni?

Figyelt kérdés
Arra kért, hogy fizessek kp-t, mert nem tud most számlát adni.
2022. szept. 10. 21:13
 1/8 anonim ***** válasza:
24%
Mert nem akart. Majd ráfázik egyszer.
2022. szept. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Psycho ***** válasza:
55%

Kp után is kellene számlát adnia.

Ha egyszeri alkalom (azaz máskor szokott), akkor valószínűleg nincs kóklerkedés. Lehet épp bedöglött a számlázó rendszer. De az is lehet, hogy katás volt, és most áll át másik működési formára, de még nem zajlott le az átállás.

Ha sosem akaródzik számlát adni, akkor... azt szerintem mindenki tudja, miért van.

2022. szept. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem egyszer alkalom. Azt mondta, hogy jelenleg nem tud számlát adni, csak nem igazán értem, hogy miért.
2022. szept. 10. 21:24
 4/8 Psycho ***** válasza:
55%
Ha nem ad számlát, akkor nincs nyoma annak, hogy ott jártál nála, vagyis a NAV sem tud róla, ergo nem kell adóznia belőle, vagyis több pénz marad a zsebében.
2022. szept. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
34%
Mi az oka? Mert ő úgy döntött.
2022. szept. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Most a katásoknál zajlik az átállás, én sem tudtam egy pár napig számlát adni, igaz, nem is csináltam azalatt semmit, amire kellett volna. De ha már máskor is így volt, akkor csak ügyeskedik, ezután még inkább fog.
2022. szept. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Pont arra gondoltam, hogy visszaél a katás helyzettel és önkényesen elhúzza X időre az "átállást".
2022. szept. 10. 21:55
 8/8 anonim ***** válasza:
te aztán bízhatsz a segítődben..kretén
2022. szept. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!