Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Számlát valaha kaptál, ha...

Számlát valaha kaptál, ha pszichológushoz, vagy pszichiáterhez mentél?

Figyelt kérdés
Csak úgy eszembe jutott, mert a kisembereket csesztetk ..nyomorult 1 Ft plusz bevétel után, de ezek a moslékok szemrebbenés nélkül elteszik a 10-15 ezret 1óráért... Jaa számla nélkül, biztos mert szegények...

2016. szept. 10. 08:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanúgy kell számlát adniuk, ha magánrendelés, mint mindenki másnak!
2016. szept. 10. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Azt én tudom jártam kettőnél is és kinezológusnál, szemrebbenés nélkül elkérte a 15 ezret ... Számlát elfelejtett adni....mindegyik. Ezeket a férgeket a NAV miért nem ellenőrzi ?
2016. szept. 10. 08:50
 3/14 anonim ***** válasza:
Melyik város ez? Itt 5000 Ft egy óra, de én ingyen jártam, mert ismerősünk az orvos.
2016. szept. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
55%

Te általánosítasz, ítélkezel, bántóan kommunikálsz, ami nem szerencsés.

Akárki jön hozzám a pszichológiai rendelésre, én mindig adok nyugtát. Még annak is adok, aki már sokszor volt nálam.

Ha maguktól nem adnak, akkor kérj számlát/nyugtát.

Tudtad, hogy a bosszankodás megbetegítő, életbefolyásoló tényező?

Minden területen van ilyen ember, meg olyan ember. Rajtunk áll, hogyan rendezzük az adott helyzetet: hatékonyan vagy nem hatékonyan, rosszul "akarjuk-e" érezni magunkat vagy sem, bosszankodni akarunk-e vagy sem, feszültséget akarunk-e tartani vagy sem, pozitív megoldást szeretnénk-e vagy negatív megoldást, belemegyünk-e a hatalmi harcokba vagy nem megyünk bele stb. stb.

Szép, nyugodt, boldog napot kívánok neked és olyan szolgáltatókat, akik maguktól adnak nyugtát.

2016. szept. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Én ítélkezek ...bántó a kommunikációm ...? Hmm téged miért bánt ha becsületes vagy? Az oké, hogy ezt tanultad, és mindenképp a másik oldalon ül a hülye...de ebben az esetben a csaló kollegáid vállát veregeted! Szép napot neked is !
2016. szept. 10. 13:17
 6/14 anonim ***** válasza:
53%

Nem bánt a kommunikációd, hanem zavar, mert általánosítottál.

Nincsenek kollégáim, mert nem társaságon belül dolgozom.

Téves az az elgondolásod, hogy "veregetném a vállukat" azoknak, akik hasonló munkát végeznek és/vagy nem végeznek hasonló munkát, de nem adnak számlát.

Köszönöm a szép nap kívánságod. Elfogadom.

2016. szept. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Én 10 év alatt 1x sem kaptam számlát. Bár őszintén bevallom,soha eszembe se jutott.
2016. szept. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy én sem szoktam egy maszek dokinál se számlát kapni.
2016. szept. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
7-én voltam pszichiáternél. 45 perc,közben 2 telefonbeszélgetés. 10000.- Szerintem a számlára már nem volt ideje. :D :D
2016. szept. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Volt már, hogy igen, de volt olyan hogy 10000 Ft/óra, és nem adott...rablás.
2016. szept. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!