Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért ellenzik sokan az...

Miért ellenzik sokan az antipszichotikumokat?

Figyelt kérdés
Az előző pszichiáterem írta fel, azóta szedem depresszióra, amitől azóta jobban vagyok, viszont átkerültem egy másik orvoshoz, és az volt az első kérdése, hogy ugye nem ezt a gyógyszert szedem?

2022. szept. 12. 09:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Négy rokon közül 3-nak sokkal rosszabb lett töle az állapota, és ez az általános
2022. szept. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
6%
Elmagyaráznád nekem, hogy abból, hogy két orvosból az egyik adja, a másik meg ellenzi, hogyan következik az, hogy "sokan ellenzik"?
2022. szept. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
8%

maximum az Ap-kon belul nem szereti valamelyiket, de olyan nincs hogy pszichiater lettere ellenzi a gyogyszereket😀

(vagyis egy van, de az a no nem normalis)

2022. szept. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
15%

es egyebkent mindenkire mashogy hatnak, tehat ha te jobban vagy tole akkor nem kell masik.

A kventiax kifejezetten jo AP depressziora.

2022. szept. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
24%

Törekedni kell olyan mennyiségű gyógyszert szedni amennyire szükséged van egy antipszichotikum lehet szükségtelen egy depressziósnak (habár nem vagyok szaki)

Az antipszichotikumokról nehéz leállni.

Van , hogy 1/40ed adagig le kell menni mielött abbahagyod.

2022. szept. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

5-ös


Nemcsak antipszichót szedek, hanem antidepit is, viszont az nem volt elég, emiatt írták fel az antipszichót, és attól már sokkal jobban lettem. (Többféle adepit is próbáltam.) Emiatt írták fel depresszióra

2022. szept. 12. 11:32
 7/11 anonim ***** válasza:
17%
Értem , ez esetben lehet létjogosultsága, habár én elmennék egy Ayurvéda doktorhoz nekem rengeteget segít.
2022. szept. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
25%
Én jobban lettem töle paranoid skizofréniára szedem és nincsenek tüneteim, mellékhatása se sok. Ripedont szedek.
2022. szept. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
21%
Kventiaxnak is sok mellékhatása van: hízás, remegés, memória romlás, hormonokat szétcseszi,nőknek menstruáció kimaradás,férfiaknál nőknél is libido csökkenés.ezt mind tapasztalom lassan 3eve szedem.de bipoláris depresszióra nekem bevált,és panikrohamom se volt.vmit vmiért.
2022. szept. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

9-es

Egyetértek veled. Sokkal inkább el tudom viselni ezeket a mellékhatásokat, minthogy öngyilkos akarok lenni a depresszióm miatt.

Neked egyből kijöttek a mellékhatások? Mennyi dózisnál?

2022. szept. 13. 13:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!