Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez skizofrénia lenne?

Ez skizofrénia lenne?

Figyelt kérdés
Ha valaki kenyszeresen akar skizofrén lenni. Folyamat úgy érzi álmodik, nem érzi sajatjanak a kezeit de semmit sem. Nagyon érzékeny. Nincsenek hallucinacioi. Régebben roma akart lenni és el is hitte hogy az de már rajott hogy nem. Hazudik a pszichiaterenek hogy megkapja a diagnozist. Társaságban szorong, nem tud beilleszkedni, nincsenek barátai. Nem tud koncentrálni.
2022. szept. 15. 09:53
 1/6 anonim ***** válasza:
32%
Nem tudja átverni a pszichiátert.
2022. szept. 15. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%

Valaki megmondaná nekem, hogy miért olvasom itt, hogy valaki szkizofrén akar lenni, vagy azon parázik, hogy az, mikor egyáltalán nem az?


Másik mentális betegség nincsen?


A pszichiáter átlátja, hogy kamuzol. Miért nem mondod el, hogy az a vágyad, hogy az legyél? Mert akkor ezt az érzést is lehet kezelni.

2022. szept. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%
Nem skizofrénia. Sosem értettem, hogy miért akarnak tinik komoly mentális betegségeket. Egy ideig a gyerkőcök pszichopaták meg aspergeresek akartak lenni pár éve itt a gyakorin, most meg skizofrén.
2022. szept. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Felnőtt vagyok
2022. szept. 15. 15:04
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne akarj az lenni...

Én az vagyok sajnos és pokoli...

2022. szept. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem az is elég,ha azt mondod skizofrén akarsz lenni. Egyébként nem az a bajod,hogy azt érzed nem vesznek komolyan a pszichiátrián/magánéletedben és azért akarsz skizofrén lenni,hogy foglalkozzanak veled? Vagy szorongasz,de úgy érzed ez nem elég komoly?

Legyél őszinte,hogy tudjanak segíteni,ha hazudsz minek mész? Egy kamu diagnózisért? Mit érsz vele? A körülötted élőknek kamuzhatod,hogy az vagy úgyse tudják meg ha nem ezért felesleges a doki ha nem vagy őszinte.

2022. szept. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!