Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A (Magyar) pszichiátriákon...

A (Magyar) pszichiátriákon miért bánnak uyg az emberekkel mint valami internáló táborban, vagy haláltáborban lennénk?

Figyelt kérdés

Én voltam pszichiátrián, és az ápolók a semmiért vertek, aláztak. Olyan volt mint Auschwitz.


Csak magyarok ilyen gonoszak? Bárki akivel beszéltem erről szintén alázott és tiltott mintha fertőző lenne.


A agymarok miért ilyen nácik? Fasiszták! - frusztráltak, olyan érzésem volt ott bent hogy a romákon illetve tehetetlen skizofréneken éli ki magát ez a nyomorult nép.


Az iskolai élményeim se semmik a jól kinéző nő flegam csitrik, akik azóta mit sem változtak. Ők hozták elő a skizofréniámat. Ezek a személyek akik megnyomorítottak ma vígan családban élik az életüket. Remélem a jó isten csapást mér rájuk, mert ártalmatlanúl szenvedtem miattuk!



2022. szept. 6. 19:53
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
jav: úgy // a magyarok //
2022. szept. 6. 19:54
 2/21 anonim ***** válasza:
34%
Kamu
2022. szept. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Kamu az te vagy! NEM KAMU A KÉRDÉS! Kérdezz meg egy pszichiátriát megjárt embert hogyan bánnak az ápolók a betegekkel. Nézz meg a neten felelhető panaszkönyveket.
2022. szept. 6. 19:58
 4/21 anonim ***** válasza:
91%

Miért nem kérdezted őket?


Egyébként aki ott dolgozik, néha betegebb mint az ápolt.

2022. szept. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Ez így van.
2022. szept. 6. 20:03
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Fordulj jogászhoz, vagy menj el nyilvánosan a Telexhez, a Partizánhoz interjút adni, az talán hatásosabb.
2022. szept. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Amennyiben igaz, amit írtál adj hangot az ügynek!!!!!
2022. szept. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom mindben nem voltál, pl. a Délpestiben már a nyílton se voltak normálisak, a SOTE-n nekem kifejezetten jó emlékeim vannak a zártosztályról. Nem vagyok skizofrén, de másokkal se bántak rosszabbul. Az tény, hogy vannak nagyon gáz helyek, de nem mind az szerencsére.
2022. szept. 7. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
64%
Számomra ez úgy új, hogy voltam ötször pszichiátrián. (Ebből kettő-kettő ugyanaz volt, tehát hármon tulképpen). Hónapokat. Semmi ilyesmi nem volt SOHA, még távolról SEM.
2022. szept. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
47%

9: ÉN ugyan saját tapasztalatról nem tudok beszámolni, de közeli hozzátartozóm révén voltam párszor ilyen helyen - SEMMIFÉLE hasonló dolgot nem tapasztaltam.


A kérdező nyilvánvalóan skizofrén - és ő maga sem tudja szétválasztani a valóságot és a tévképzeteit.


Nem tudom, ő volt-e korábban, olyan kérdéseket írt ki vki, hogy az ápolók megverték, lekötözték, meg mittomén... De azt nem írta le, hogy ő mit csinált, hogy ez volt a válasz.... Sőt az se, hogy ez megtörtént, vagy behallucinálta...

2022. szept. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!