Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan dolgozzam fel egyedül...

Hogyan dolgozzam fel egyedül hogy molesztáltak ha ígyis élet-halál közt vagyok???

Figyelt kérdés
Nagyon de nagyon rosszul vagyok,és még ez is mellé.Nem tudom hogy fogom kibírni,vagy ki fogom e egyáltalán.
2022. szept. 15. 20:12
 1/6 anonim ***** válasza:
27%
mi sem tudjuk
2022. szept. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%
Miért vagy élet-halál között?Menj el pszichológushoz ha tudsz és segíthet feldolgozni.Mikor molesztáltak?Friss a dolog?
2022. szept. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azért vagyok mert eleve nem vagyok jól.Nyáron pszichiátrián rohadtam és ezt nevezték segítségnek,hát több nem kell.Se pszichológus..ő is visszajuttatna oda és ezt nem akarom de nagyon.Állandó gyógyszerem van ami nyílván nem segít csak elnyom.Ma történt de nem tudom hogy éljem túl.teljesen megsemmisültem
2022. szept. 15. 20:49
 4/6 anonim ***** válasza:
40%
Pedig fordulnod kéne valakihez segítségért. Ha más nincs, hívd fel a telefonos lelkisegélyt, az pont ilyen esetekre van.
2022. szept. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Nincs egy barátod akivel megbeszélhetnéd vagy bárki?
2022. szept. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nincs
2022. szept. 16. 12:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!