Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egy kicsit megterhelobb...

Egy kicsit megterhelobb esemeny miatt miert lettem hirtelen ennyire rosszul?

Figyelt kérdés

Evekig voltam kiteve sulyos erzelmi bantalmazasnak, ami miatt mar evek ota padlon vagyok. Azert annyira sikerult magam osszekaparni, hogy tudjak dolgozni jarni, tanulni (jarok egy esti iskolaba), es picit a hobbimmal is foglalkozni.


Pont ezen a kepzesen ismertem meg egy embert, akivel nyaron dolgoztunk kozos projekteken. Az egyik alkalommal viszont valamit nem tudott megoldani, es eleg rosszul kezelte ezt a helyzetet. Hol magat, hol engem hibaztatott, kicsit atment erzelmi zsarolasba is a helyzet. Megint ugy ereztem magam, mintha egy korabbi bantalmazast elnek at, ami felett nincs kontrollom.


Ez torten lassan 2 honapja, es azota belerokkantam. Mar akkor ereztem, hogy en masnap nem fogok tudni dolgozni, annyira rosszul vagyok. Azota egesz nap csak fekszem, nem birok felkelni, nem tudom magam ravenni se a tanulasra, se a munkara. A hangulatom a beka feneke alatt van, es sehogy sem tudom magam kirangatni a godorbol.


Mit kene tennem, hogy jobban legyek? Munkahelyen es suliban is akadalyoz.


2022. szept. 18. 10:39
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológushoz menj, ő tud segíteni feldolgozni a traumáid feldolgozàsàban és egy (mentálisan) egészségesebb életet élni. Vagy legalább az esélyét megadni. Érdemes. Így nem kell leélned az életed. Kérj segítséget, ez magàtól nem fog elmùlni.
2022. szept. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!