Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van rá esély hogy lehallgatják...

Van rá esély hogy lehallgatják a telefonom vagy csak paranoia?

Figyelt kérdés
Mostanában elég sok ügyem volt a rendőrséggel(én voltam az áldozat),iskolába is problémák voltak, családsegítővel is vannak jelenleg ügyeink. Van rá esély hogy lehallgatnak? 16 éves vagyok.
2022. szept. 19. 09:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
17%
Paranoia.
2022. szept. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%
A paranoia biztos, ha nem tudod tényekkel alátámasztani az elméletedet és ennek ellenére hiszel benne. A lehallgatásra meg nézz utána pl. az Echelon-nak vagy hogy mit jelent, amikor a netes dolgaid alapján profiloznak. Manapság mindenkiről van valahol elég komoly mennyiségű adat.
2022. szept. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
35%
Mindenkit figyelnek!
2022. szept. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
73%
Elhanyagolható esély mindig van rá, de az kicsit megmosolyogtató, hogy tizenhatéves srácot hallgassanak le, mert ügyei vannak. Inkább aggódnék amiatt, hogy a google és a közösségi oldalak használata révén többet tudnak rólad (és mindenkiről), az egészségesnél. A lehallgatást egyébként ritka pancser módon kell csinálni ahhoz, hogy észrevedd, veterán bűnözők sem szokták, nemhogy fiatalkorú áldozatok. Olvass egy jó kémregényt (amiről van egy kis fogalmad, attól máris kevésbé félsz), aludj sokat, mozogj, egyél rendesen - egy kis paranoia ebben az életkorban simán kialható, kinőhető.
2022. szept. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
75%

4-nél a pont!


Minek hallgatnának le, ha saját magad teregeted ki az életedet a social median?

2022. szept. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

#5 Tegyük hozzá - nem paranoia, nem kitaláció - nem egyszer volt már olyan, hogy a Facebook releváns hirdetéseket kezdett el falamon (és páromén is) megjelentetni, pusztán online állapotban lévő telefonközelben elhangzott beszélgetés nyomán! És ez még csak nem is kínai Xiaomi, Huawei és társai telefon volt... Tegyük hozzá, neten nem kerestünk rá azelőtt, csak szóban volt róla szó, és olyan posztot sem nyitottunk meg, ami miatt ilyen hirdetéseket kellett volna hogy ajánljon.


Szóval a mai világban már... Hányszor volt olyan is, hogy percegett, kattogott a céges telefonom bizonyos ügyfelekkel folytatott beszélgetés során... Nem érdekel, nem foglalkozom vele.

2022. szept. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
22%

6: de ez nem konkrétan téged, Gipsz Jakabot azonosított be, pusztán algoritmusok alapján nyomatja a reklámot....


Ha arról dumáltál volna, hogy előző éjjel hogy kettyintettél meg három nőt, akkor se Lutz Manci fb-oldalát nyomatta volna neked. :-D

2022. szept. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
26%
#7 Attól még hangalapú, célzott marketing, de ha te ennek tapsikolsz, én kérek elnézést...
2022. szept. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Miből olvastad ki, hogy én ennek örülök????
2022. szept. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
16%
#9 Kioktató, tényeket lealacsonyító, és vulgáris megfogalmazásmódodból gondoltam.
2022. szept. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!