Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Csak hallucinálom ezeket...

Csak hallucinálom ezeket kábítószerek hatása alatt, vagy tényleg megtörténnek?

Figyelt kérdés

Alapból szociális szorongással küzdök, nagyon kellemetlenül érzem magam nyilvános helyeken (tömegközlekedés, iskola, munkahely stb.)

Pár napja kipróbáltam az ekit és a spurit, amire nem vagyok büszke, és többet nem is fogok ilyet csinálni. Az eleje jó volt, de valamiért a vége felé megváltozott minden. Emberek között szinte folyamatosan azt hallottam hogy rólam beszélnek, rajtam nevetnek (hogy látszik rajtam hogy szét vagyok drogozva, meg hogy hogy nézek ki stb), amikor emberekre néztem például buliban, utcán, vagy tömegközlekedésen, akkor is azt láttam mintha engem néznének meg nevetnének rajtam, sőt, jó pár olyan vizuális "élményem" is volt, hogy azt láttam hogy valaki a telefonjával fényképez/videózik engem.

Kb. szombat estétől hétfő hajnalig buliztunk meg afterezgettünk, és végig ezt kellett átélnem közben, ami elég kemény volt.

De végül ahogy megérkeztem a vonatra és bementem a wc-be, megláttam magam a tükörben és nem is néztem ki annyira vészesen szerintem. Annyi, hogy nagyobbak voltak a pupilláim, illetve az arcom le volt izzadva egy kicsit. De szerintem önmagában ez nem lenne indok arra, hogy szinte minden ember rám legyen kattanva aki meglát, épp ezért gondoltam arra, hogy lehetséges, hogy ezek valójában csak hallucinációk voltak?


2022. szept. 19. 19:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván az volt, hallucináció, ráadásul üldözéses.

Soha többet ne próbáld ki. Kerüld még a társaságot is.

2022. szept. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen problémák mellett inkább kerüld a hallucinogén anyagokat. Nagyobb kárt is okozhatnak. 🥺
2022. szept. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Vagy bad tripped volt, vagy drog indukálta pszichózis enyhêbb paranoid formája (az egyik legjobb haveromnál is így kezdődött, aztán eldurvult a helyzet). Na meg az sem mindegy h mekkora volt a dózis, hányadik órában tartottál. Lejövetelkor mondjuk az eki okoz érzelmi labilitást és ez felerősítheti a belső félelmeidet.


Szorongással csak óvatosan bánj a szerekkel, főleg ha semmi ilyesmiben nem volt még tapasztalatod.

2022. szept. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Eleve ha tudod magadról hogy mentális problémáid vannak és ilyen súlyosak hogy józan állapotban is előjönnek akkor miért nyúlsz kábítószerekhez? Csak olajat öntesz a tűzre utána meg már halálfélelmed lesz és akár az öngyilkosságig is elfajulhatnak a dolgok. A hallucinogén kábítószerek: LSD, DMT, gomba vagy kaktusz (meszkalin) ezeket nagyon tartsd távol magadtól mert ezek hozhatják ki legjobban a rejtett tüneteid. Még talán a kultúrált alkoholfogyasztást tudnám javasolni azt is ritkán még a füvezést sem tudnám javasolni ami kevésbé kártékonyabb a piánál de az nagyobb mennyiségnél okozhat hallucinációt paranoid gondolatokkal. Akinek sajnos ilyen mentális problémái vannak azokat óva intek a kábítószerek fogyasztásától!
2022. szept. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Régen nekem is volt ilyenem mondjuk nekem a sok bántalmazás miatt hogy féltem az emberektől és nem bírtam a közelükben lenni, elkezdett a szívem gyorsabban verni a tenyereim meg izzadni és késztetést éreztem arra hogy összedörzsöljem őket. Most már ilyen problémáim nincsenek hiszen azóta jobb a társaság és családi helyzet amiben vagyok, de még én rám is veszélyesek lehetnek a hallucinogén kábítószerek.
2022. szept. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!