Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak hogy jobban...

PhoenixNonest kérdése:

Mit csináljak hogy jobban érezzem magam?

Figyelt kérdés
Depressziós vagyok, emiatt egyáltalán nem vagy csak alig tudok egy kis örömet érezni. Illegális tudatmódosító szerekhez például tényleg nem akarok nyúlni, de ha valakinek van tapasztalata ebben a témában annak a tanácsát szívesen elfogadom.

2022. szept. 21. 23:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hobbi, főleg sport. Sokkal jobb, mint bármelyik drog. Felkeveri az állóvizet, energiával lát el, ha közösségben van, akkor további előnyökkel is jár. Pszichológus, végszügség esetén áter.
2022. szept. 22. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, ezeket már hallottam, viszont valóban hasznosak. Egy bizonyos szempontból tényleg jobb mint bármelyik drog, de ez attól is függ hogy milyen drogról beszélünk, hiszen a pszichiátriai gyógyszerek is drognak számítanak, és némelyik működik. Most tényleg ideje kilépni a komfort zónámból és megfogadni ezeket a tanácsokat. "If you mean it you'll make it." Van pszichiáterem, bár csak most kaptam tőle első időpontot. Mit értesz az alatt hogy áter?
2022. szept. 22. 00:50
 3/8 anonim ***** válasza:
Bocsi, pszichológus-pszichiáter. Azért nagyon figyelj arra, hogy ne csak kérdés nélkül tömködje beléd az antidepresszánst-nyugtatót. Ha mélyen vagy, egyszerűnek tűnik, és hathatnak is akár, főleg az előbbiek, de nem csodaszerek. Meg első körben meg lehetne próbálni nélkülük is akár, de ez csak a személyes véleményem.
2022. szept. 22. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Van már tapasztalatom gyógyszerekkel meg orvosokkal, egy előző kérdésben írtam. Személyesen tudom hogy a legtöbb többet árt mint segít. Viszont a pszichoterápia igenis hatásos tud lenni, és van pár olyan gyógyszer ami tényleg működik.
2022. szept. 22. 06:58
 5/8 anonim ***** válasza:
Rhodiola Rosea , és természetjárás
2022. szept. 22. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat 🥰
2022. szept. 22. 09:18
 7/8 anonim ***** válasza:
15%
Nekem terápia segít sokat. Gyógyszer pörgésre és alváshoz jó nekem. Depire keveset ér.
2022. szept. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én nemsokára megyek terápiára terveim szerint, a gyógyszerekkel nekem is rossz a tapasztalatom, de talán valamelyik tényleg segít és nem csak placebo.
2022. szept. 24. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!