Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az alkohol valójában segít a...

Az alkohol valójában segít a rossz helyzetben lévő embereknek?

Figyelt kérdés
Ezt mondta egy ismerősöm,hogy az ivás oldja a feszültséget,aki nagyon le van terhelve lelkileg.Ha nem inna hamarabb meghalna,az erős lelki nyomás súlyától,pl rákba,szívrohamba,agyvérzésbe stb. Erre mondott is példát egy testvérpárt ahol az egyik, alkoholista 63 éves,a testvére aki soha nem ivott 49 évesen meghalt rákban,a rossz házasság okozta lelki tehertől.Káros az alkohol,de van pozitív hozadéka,mert amíg alkohol hatása alatt van az ember,addig boldog lehet az is akinek rossz az élete egyébként.
2022. szept. 24. 09:14
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Segíthet, ha az e könyvben írtakat megfogadod és teszel a magány ellen (magány, egyedüllét, élet újraépítése, ebben segít):

[link]

2022. szept. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
engem nem érdekel az életem,csak szeretnék már megdögleni :)
2022. szept. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Pedig bármit tenni egyszerűbb lenne, mert akkor esélyed lenne a változásra.

Az ilyen "tespedés-jellegű önsajnálat" sehova se vezet.

2022. szept. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
ez nem önsajnálat,mert telibe szarom az emberek véleményét,az lenne önsajnálat ha puncsolnék a figyelemért,de le szarom ki figyel és ki nem
2022. szept. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
De, ez is az: "30 évesen ez történt velem", "elutasításokat kaptam", innentől kezdve egyfajta daccá vált benned az önsorsrontás.
2022. szept. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
ahogy érzed
2022. szept. 25. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
amugy nem vagyok 30 éves
2022. szept. 25. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!