Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek, ha nem találom a...

Mit tegyek, ha nem találom a helyem és folyton szomorú vagyok?

Figyelt kérdés

Mostanában folyton ez van…

Van sok sok ismerősöm/barátom, de valahogy úgy érzem senkivel sem tudok közeli kapcsolatot kialakítani. Úgy érzem nagyjából mindenki bír engem, de ha pl megy valahova szórakozni vagy ilyesmi, akkor nem jutna eszébe, hogy engem is el hívjon. Ha éppen úgy adódik, szoba elegyedik velem, s elbeszélgetünk, de csak úgy magától nem szólna hozzám.

Sosem tudom hogyan viselkedjek, mit mondjak, mintha elvesztettem volna a személyiségemet. Nem tudom már h ki vagyok és mit szeretnék, nem tudom mi tenne boldoggá, teljesen elvesztem. A fejembe folyamatosan negatív gondolatok keringenek, mindig szorongok ha kell menjek valahova. Nem az van, hogy nem akarok társaságban lenni, mert akarok, csak mivel ennyire nem tudom mit mondjak, mindig félek h az emberek megunnak s nem is akarnak majd többet találkozni velem. Ha túl sok programom van, nem vágyok másra, csak h egy napot otthon ülhessek s chillezzek, de mikor erre kerül sor, akkor meg szomorú vagyok, azt hiszem kimaradok valamiből, nem tudom mit kezdjek magammal. Nem mehet ez így tovább, de fogalmam sincsen, hogy hogyan lehetnék jobban.



2022. szept. 24. 11:36
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja, igen, 16/L
2022. szept. 24. 11:37
 2/5 anonim ***** válasza:
15%
Az a baj, hogy mindig máson jár az eszed, mint amit csinálsz. Arra koncentrálj, amit csinálsz. Ne álmodozz közben másról.
2022. szept. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Tálald meg a helyed és legyél boldog
2022. szept. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Álmodozás az élet megrontója. :) Ezt mondta mindig egy tanárom régen, és igaza is lett.

Élni kell csajszi. Próbáld meg összeszedni magad és szemléld másképp a világodat.

Tudom milyen nehéz, mert szintén negatív gondolkodású vagyok..

Gondolj arra hogy ezzel tönkre fogod tenni az egészségedet is(tapasztalat).

2022. szept. 25. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Egy szakember sokat segítene
2022. szept. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!