Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Csak nekem sz@r az élet?

Csak nekem sz@r az élet?

Figyelt kérdés
Egyébként nem lenne semmi bajom az élettel és lehetnék boldog de amíg nem úgy élek ahogy szeretnék sosem leszek az. És nem úgy élek.. minden rossz. Nem is tudom megéri e folytatni. Igazából úgy sem lennék boldog, sosem leszek boldog..

2022. szept. 24. 17:41
 1/4 anonim válasza:
68%
Nagyanyám mindig azt mondta: Sz@r az egész élet! Nekem is, mert 30 éves koromig voltam szűz, nincsenek barátaim és csóró vagyok. Ezért lettem depressziós, alkesz.
2022. szept. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%
Papám is mindig azt hajtogatta hogy az élet olyan mint a gyereking rövid és végig szaros...igaza volt neki nem sok jót látok benne! Boldogság? Sosem éreztem olyat! Max pillanatnyi öröm van meg ezer balszerencse...
2022. szept. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
68%

En gyerekkorom ota elegedetlen vagyok az eletemmel.😂 Szhar volt, most is szhar, de mindig vannak szep idoszakok. Ez ilyen. Sose volt meg olyan, hogy ne jott volna egy jobb idoszak egy szhar utan. Ha elegedetlen vagy, akkor tegy azert hogy elegedett legy, ha nem tudsz, akkor meg probald meg mashogy szemlelni es a pozitivabb dolgokra fokuszalni.

Nem tudom, hogy mi a problema, de nem szabad beadni a rossznak a derekad.

2022. szept. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
88%
Hogy milyennek ÉREZZÜK az életünket, az csak rajtunk múlik. Ugyanazt a dolgot sokféleképpen át lehet élni. Hogy aztán ez mennyire adottság, azt legfeljebb pszichológus vagy pszichiáter tudná megmondani.
2022. szept. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!