Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha megtudnád hogy a barátod,...

Ha megtudnád hogy a barátod, öngyilkossági kísérletet tett (miattad mert pl összevesztetek), te sem szólnál hozzá többet?

Figyelt kérdés
2022. szept. 25. 20:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
62%
Egyértelmüen nem szólnék hozzá, mert aki vagy zsarolni akart, vagy ennyire labilis, életképtelen, az csak engem is tönkretenne. Ha problémája van, azt ne mások számlájára próbálja kimutatni, inkább keressen professzionális segítséget!
2022. szept. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%
Honnan jön ez a hülyeség, hogy annak kellene szégyellnie magát, aki öngyilkos akar lenni? Gyanús, hogy nem először kérdezel hasonlót...
2022. szept. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
Honnan jön az,hogy akinek van professzionális segítsége,az nem kísérel meg öngyilkosságot?
2022. szept. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Vélhetőleg itt azért többről van szó egy szimpla konfliktusnál. Lehet már alapból súlyos depressziós volt.


Vagy nem öngyilkossági kísérlet volt,hanem pl csak kiütötte magát gyógyszerrel.

2022. szept. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
76%
Menekülni kell az ilyen öngyilokkal zsarolótól.
2022. szept. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
76%
Akkor nem szólnék egy barátomhoz többé, ha elárulna. Az öngyilkossági kísérletet nem fognám fel annak.
2022. szept. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
79%
Hol volt itt a zsarolás?
2022. szept. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
79%
Egyáltalán: tudja az egyik illető, hogy a másik illető mire készül?
2022. szept. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
57%

Kitől tudja?


Ha valaki öngyilkosságot kísérel meg és egy harmadik fél elpletykálja,h miérttörtént,abban semmi zsarolás nincs.

2022. szept. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Na jó, sikerült k.rva nagy hülyeséget kérdeznem a 8-asban, mert a kérdés szerint az öngyilkossági kísérlet már megtörtént.


De akkor is, ha a barátodról van szó, akkor csak tudod, hogy vannak-e benne ilyen késztetések, van-e hozzá elképzelése, gyógyszere, milyen lelkiállapotban van, stb., nem?


Mert én pszichés beteg vagyok és akikkel éppen tartom a kapcsolatot, azokkal kapcsolatban elég nyilvánvalóan tudom, hogy éppen hogy állnak ezzel a kérdéssel.


Ráadásul a kérdés szerint MIATTAM akart a barátom öngyilkos lenni (csak a zárójel rossz helyre került a kérdésben). Hát csak tudnám, hogy mennyire sikerült kiborítani, stb.


és a 8-as voltam :)

2022. szept. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!