Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Normális ha abortusz után 3...

Normális ha abortusz után 3 hónap után törnek fel az érzéseim?

Figyelt kérdés

3 honapja tortent meg, meg akartam volna tartani a gyermekemet de a korulmenyek miatt erre nem volt lehetoseg mert kiskoru vagyok es a csaladom nem tamogatott abba hogy megtartsam egyedul pedig nem tudtam volna megcsinalni iskola mellett mert az apjara sem szamithattam, nem akartam az abortuszt de meg kellett tennem mert szuleim befolyasoltak, elso 1-2 hetbe nagyon rosszul voltam es mostanra csak neha emeszt fel, de az utobbi napokba nagyon rosszul vagyok ujra, bennem van a fajdalom, a megbanas, a buntudat, a hianyerzet, mellkasom is osszeszorul ha erre gondolok, elkap a siras es a hanyinger akkor is ha meg latok egy kisbabat, nem tudok tul lepni a tortenteken, volt valaki hasonlo helyzetbe hogy honapok utan jott ra valojaban hogy mit tett?

Hogyan tudnam ezt teljesen feldolgozni?



2022. szept. 26. 18:16
 1/7 anonim ***** válasza:
23%
Tudom, hogy az emberekbe probaljak belenevelni, hogy erzo leny, blabla, de nem az. Se nem tudta, se nem erezte, mi tortenik. Majd csinalsz masikat. Bocs, de nincs ertelme jopofizni, ha ez az igazsag. Egy magzat ertelmi szintje es barmilyen erzesei kb. egy rovarehoz konvergalnak.
2022. szept. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Volt mar abortuszban reszed?:)
2022. szept. 26. 18:38
 3/7 anonim ***** válasza:
82%

Szia.


Nekem missed ab-m volt, annyit jelent, hogy leáll a magzat a fejlődésben, és meghal.


Ugyanolyan rossz mindkettő, magamat okolom, hogy biztos, hogy nem étkeztem egészségesen, vagy biztos, hogy az volt a hiba, hogy cipelnem kellett 5 kilót, ennek már 6 éve.


A mai napig gondolok rá, hogy mi lenne most vele 😪

2022. szept. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnalom:( ez sok nonel elofordul, nem te vagy a hibas
2022. szept. 26. 18:58
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

#4, menj el pszichológushoz, mert kiskorú vagy, és ez nagyon a rovásodra fog menni.


Nem fogsz tudni tanulni, el fogsz lökni mindenkit magad körül, és ki fogsz égni 20 éves korodra, ez tényleg a saját érdeked lenne 😔

2022. szept. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%

Igen, jol irja elozo, pszichologusnal dolgozd fel, gyaszold el.



Nem akarok erzeketlen lenni, de kiskoru egyeduallo anyakent nem sok jo vart volna rad, meg foleg a gyerekre sem, amiatt is h a csaladodban senki nem tamogatott volna, meg a gyereked apja sem. Szerintem teljesen jo megoldast itt nem tudtal volnahozni.

2022. szept. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. A gyásznak ezer arca van.
2022. szept. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!