Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha valaki felhivja a krizis...

Ha valaki felhivja a krizis vonalat, ott tenyleg mondanak valami hasznosat, vagy csak megmondjak, hogy minden rendben lesz, vagy keressek terapeutat?

Figyelt kérdés
Kerem, hogy olyan irjon, aki mar hivta, vagy aki esetleg veletlen ott dolgozik.

#terapeuta #krizisvonal
2022. szept. 28. 12:38
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Véletlenül se hívd fel és próbáld ki
2022. szept. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
96%

Hívtam, többször. Kb annyi lelkisegély, mintha egy távoli haverodnak panaszkodnál. Volt olyan, akinek nem szabadna ott dolgoznia...viszont volt, aki minimálisan megnyugtatott, mint egy tb-s pszichológusnál egy rövidebb ülés. Elirányítanak olyan helyekre ahova a)nem tartozom b)már próbaltam.

Nem akarlak lebeszélni, nem ismerem a problémádat, egy próbát mindenképp megér, hátha segítenek! Csak ne fűzz hozzá olyan sok reményt, keress a környezetedben is támogatást, ha tudsz. Úgyis ez lesz az egyik tanács

2022. szept. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, sejtettem sajnos. Koszonom azert a valaszokat.
2022. szept. 28. 14:48
 4/4 anonim ***** válasza:
65%
Nekem segített,lenyugodtam tőle. Jobb volt mint a pszichológus szabadabban beszélhettem vele.kedves idősebb nő volt és jó tanácsokat adott és nm jött ki a panikrohamom se.
2022. szept. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!