Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan bizonyíthatnám be hogy...

Hogyan bizonyíthatnám be hogy valami nincs rendben velem,ha senki nem hisz nekem?

Figyelt kérdés
És egyedül nem mehetek orvoshoz még.mentális problémákra értem
2022. ápr. 24. 17:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy, hogy nem mehetsz egyedül?

Egyébként a válasz engem is érdekelne, mert nálam is hasonló a probléma, viszont talán megpróbálhatnád azt, hogy beszélsz a szüleiddel, őszintén, ha pedig nem vesznek komolyan, akkor a barátaiddal vagy más felnőttekkel, akikben megbízol és akikről tudod, hogy segíteni fognak.

2022. ápr. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Kár, hogy ezt bizonygatnod kell. Ha otthon nincs segítséged, fordulj a tanárodhoz.
2022. ápr. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Ha nem hiszik el, akkor ha a segged a földhöz vernéd, akkor sem fogják felfogni. Ameddig önállóan nem fordulhatsz orvoshoz, iskolapszichológushoz tudsz fordulni — ha van iskolapszichológus az intézményetekben.
2022. ápr. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanilyen helyzetben voltam, senki nem vett komolyan soha. Aztán jött a fekete leves… . Onnantól komolyan vettek.

De mindenképp mondd meg a szüleidnek, hogy nagyon nem okés valami. Egyszer be fog telni a pohár nálad is és kiborulsz.

Ha a szüleid nem megértőek, próbáld meg a suli pszichológust, ő is sokat segíthet.

2022. ápr. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Miért ne mehetnél önállóan orvoshoz?

Egyébként meg mondd meg, hogy bajod van, és orvosra van szükséged, lehet, hogy azért nem veszik komolyan, mert nem vagy őszinte. Sőt az is lehet, hogy nincs is szükséged másra, csak arra, hogy ők beszélgessenek veled, de ezt is tudnod kell kommunikálni, az, hogy neked semmi sem jó, az sajnos tényleg az a kategória, amivel egy szülő sem tud mit kezdeni, csak rábólint, hogy kamasz vagy, elmúlik.

Mi a baj?

2022. ápr. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!