Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egy 10-es skálán mennyire van...

Egy 10-es skálán mennyire van most rendben a mentális egészséged, hogy érzed magad? Miért?

Figyelt kérdés

2022. júl. 19. 23:11
 1/7 anonim ***** válasza:
83%

0 (vagy mínuszos)

Kilátástalannak érzem az életem.

2022. júl. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
27%
Olyan 1-2 körül .. mert bukom idén álmaim szakját az egyetemen és a párkapcsolatomban sincsen minden rendben ..
2022. júl. 20. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
16%
1.Most nagyon nem jó semmi és nem úgy mennek a dolgok ahogy kéne
2022. júl. 20. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
16%

Nekem változó, valamelyik nap 2 máskor 8, de volt hogy lement mínuszba is. Ha átlagot kellene mondanom, akkor 5: nem rossz, nem is a legjobb.

Túl vagyok egy nagyon nehéz életszakaszon és már az sem zavar, ha nem vagyok jól, csak legalább ne legyek rosszul.

2022. júl. 20. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
82%
Kettő pontot adnék. Hat mentális betegséggel diagnosztizáltak még évekkel ezelőtt és lelkileg is egy roncs vagyok. Viszont voltam már a mostaninál még rosszabb állapotban is.
2022. júl. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
45%

0 alatt jópárral.

Mert úgy érzem semmi értelme az életemnek, és nem is lesz később sem.

2022. júl. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Most tényleg azért pontoztok le mindenkit aki normális és őszinte választ ad, mert le meri írni, hogy jelenleg hol tart az életben..

El kell fogadni, hogy egész mást jelent egy hatalmas probléma egy 18 éves “gyereknek” mint egy felnőtt 40 évesnek ..

Én vagyok a második válaszoló , és igen kedves lepontozó egy 19 évesnek igenis az egyetem (szakma) a legnagyobb baja vagy a karrier..És ez így van rendjén..Míg 30 évesen valószínűleg nekem is a család, hitel, gyerekek stb. lesz az első ..


Kedves lepontozó, nem mindannyian élünk kirakat életet és játszuk meg magunkat.. Vannak még őszinte emberek is. Eleve ez lenne ennek az oldalnak a lényege, hogy őszinték legyünk, bedobjuk a problémákat a közösbe és megoldást találjunk rá..


Szóval kedves lepontozó, vedd elő a gerinced és meséld el nekünk szépen, hogy mi a bajod az embertársaiddal!!!!!!!!!!!!!!

2022. júl. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!