Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Félek önmagamtól. Mi a bajom?

Félek önmagamtól. Mi a bajom?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Segitsegeteket szeretnem kerni.

Panikbetegseget diagnosztizaltak nalam par honapja.

Az utobbi idobe ilyen meg nem volt elojottek agressziv gondolatok. Felek hogy bantok valakit. A masik gondoltom felek hogy nem tudok viselkedni folyton figyelem jol beszelek e ertelmesen, felek hogy elvesztem a fejem es nekiallok az utcan orjongeni kiabalni. Ez foleg tarsasagba jon elo sajnos es nem tudom hova tenni ezeket a panaszokat. Nem bizok magamba felek megteszem oket felek a megorulestol nagyon. Volt valakinek meg ilyen esetleg? Keszulok orvoshoz menni viszont meg nem kaptam idopontot addig esteleg valaki tud segiteni ki lehet ez vagy miert van ez?


2022. szept. 28. 15:09
 1/1 anonim ***** válasza:

Nagyon alaposan végig kell gondolnod mi bánt vagy milyen trauma érhetett, mi lappang a felszín alatt, ami ezt váltja ki belőled. Sok munka míg rájön az ember mi az elakadása és ha az meg van, hogyan tudna megfelelőképpen segíteni önmagán. Az is célszerű lehet, ha feljegyzed magadnak milyen szituációk váltanak ki belőled ilyen ingert. Pl. tehetetlenség stb.

A pszichológus biztosan segít ezeket a gubancokat kikutatni, ha őszinte vagy vele.

2022. szept. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!