Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nagyon el vagyok keseredve,...

Nagyon el vagyok keseredve, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Hét közepén megjelent egy álhír a neten, amiből egyértelműnek tűnt hogy el fogom az állásomat veszíteni. Úgy rémlik hogy nagyon bepánikoltam és automatikusan folyamatosan hívtam kényszeresen egy ismerősömet, meg hogy kárt teszek magamban azt mondtam neki, de az egész álomszerű volt mintha nem lettem volna magamnál, hála Istennek kiderült hogy nem valós a hír és most kicsit tisztább fejjel annyit érzékelek, hogy az ismerősöm nem akar velem kapcsolatba lépni, nem akarattal tettem nagyon be voltam szűkülve, hogy elvesztem a munkám és bepánikoltam. De nem sikerül pl a csütörtököt felidézni hogy mi volt a konfliktus oka az ismerősömmel. Egyébként szkizofréniát diagnosztizáltak nekem kényszerbetegséggel. Én nem akartam semmi rosszat tenni. De olyan mintha akkor nem én irányitottam volna a cselekedeteimet. Most nem tudom jobban körülirni. Nagyon zaklatott vagyok
2022. okt. 2. 19:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Jársz dokihoz, szedsz gyógyszert?
2022. okt. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, van Rexetin, Xanax, Kventiax
2022. okt. 2. 19:48
 3/3 anonim ***** válasza:
Úgy emlékszem, hogy írt ki valaki egy kérdést, talán éppen te, hogy öngyilkossággal fenyegetőzött és gonoszsággal vádolta egy ismerősét, aki ezért egy régi barátságot akar feladni. Sajnos nem találom a kérdést. Ha Te voltál az, a barátodat nagyon mélyen megbántottad, magad idézted tőle, hogy neki soha senki nem mondott ilyet. Megbízhatatlan forrásokból ne olvass híreket és keresd meg az orvosodat.
2022. okt. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!