Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Teljesen el vagyok keseredve,...

Teljesen el vagyok keseredve, mert borzasztó csúnya vagyok, mit tehetnék, ha már annyira zavar hogy az öngyilkosság is megfordult a fejembe emiatt (is)?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok és borzasztó ronda. Ronda az arcom, nagy és ferde orrom van, vékony csúnya formájú ajkaim, a szemeim beesettek, kicsik, az egyik szemöldököm fennebb van mint a másik, kevés, ritka szempillám van. Az egyetlen szép dolgot is elrontottam magamon, a hajamat. Mondjuk ez nem zavar annyira, mert majd úgyis visszanő. A fejformám is ronda, aszimmetrikus. A fogaim rettentő csúnyák és anyámat hiába kérem, nem akar fogszabályzót tetetni nekem, pedig nagyon kellene. Borzasztó ronda alakom is van. Először is nincsenek melleim, kb. olyan lapos vagyok felül mint egy férfi, széles a hátam, rettentő férfias a felsőtestem. Fenekem nincs, a lábaim, kezeim rövidek és kb. úgy nézek ki mint egy 11 éves, ha nem nézzük a koravén fejemet. A stílusomat szeretem, jól érzem magam a ruháimban, de nagyon önbizalomhiányos vagyok a rondaságom miatt. Pasikat se érdeklem, még senki nem próbálkozott be nálam. Akárkinek mondom hogy "én olyan ronda vagyok" csak annyit mond hogy ne mondjak ilyeneket magamról, de azt sosem hallottam még senkitől hogy "olyan szép vagy". Senkinek nem engedem hogy képet készítsen velem, annyira rondának érzem magam, hogy rendesen félek ha valaki képet akar készíteni, mindig eltakarom az arcom, vagy maszkot húzok, vagy csak nem állok be a képbe. Meg akarok halni, úgy érzem hogy mindenki lenéz engem, kisebbségi komplexusom van. És még szociális szorongás is ki alakult nálam emiatt. Teljesen el vagyok keseredve, nem tudom mit tegyek, legyszívesebben elásnám magam.

2021. dec. 23. 20:49
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
97%
Sajnálom, hogy ennyire önbizalomhiányos vagy. Esetleg pszichológussal beszélgettél már?
2021. dec. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Nem kell ide pszichológus, csak műtétek, vagy egy koporsó.
2021. dec. 23. 20:53
 3/26 anonim ***** válasza:
84%

45 éves vagyok, még életemben senki sem mondta "olyan szép vagy"!

Valószínűleg teljesen átlagos vagy, engedd el a szorongásaid, vagy keress pszichológust!

2021. dec. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Szeretnék átlagos lenni, de átlagon aluli, rondaság vagyok.
2021. dec. 23. 20:57
 5/26 A kérdező kommentje:
Olyan rosszul esik hogy látom, sok lányt mennyire dicsérnek a felnőttek is hogy mennyire szép, rám meg mintha undorral nézne mindenki.
2021. dec. 23. 20:58
 6/26 anonim ***** válasza:
64%

Orvosra van szükséged mentális betegség miatt, sürgősen menj el pszichológushoz!!! Megérdemled, hogy nyugodtan és boldogan élj, hidd el, tud segíteni! :)

Képet esetleg tudsz feltenni valahova és dobni egy linket? Jó lenne megnézni, hogy igazad van vagy csak te látod ilyennek magad!

2021. dec. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Nem csak én látom ilyennek magam, mondták már mások is.
2021. dec. 23. 21:02
 8/26 anonim ***** válasza:
99%

Én pl szeretem ha egy lány egyedi kinézetű, az ilyen nagyon átlag lányok nem is nagyon hoznak lázba.

Egy dolgot nem szeretek, ha elvan hízva. (le lehet pontozni)


Mellekkel meg úgy vagyok, hogy nem árt ha van, de a kifejezetten nagy mellek nem jönnek be. Inkább a kicsi és formás. De amúgy is inkább fenék párti vagyok :D

2021. dec. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
86%
Amúgy nekem se mondták még, hogy szép vagyok. Csak tudod én leszarom! :) Ez a normális, nem ez az erős depresszív hozzáálás!
2021. dec. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
81%

Sajnos tanácsot nem tudok adni, de ezt a kérdést mintha én írtam volna ki. Ezek közül majdnem minden igaz rám. Engem az bosszant a legjobban, hogy ugye mindenki előtt ott az élet, mindenkinek ezer lehetősége van, én meg kénytelen vagyok elfogadni, hogy nekem bizony egy párkapcsolat esélytelen, és az is marad. Le kell mondanom egy olyan dologról, ami kb. elvárás, hogy minden ember életében legyen.

16/L

2021. dec. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!