Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánikbetegséggel mennyit...

Pánikbetegséggel mennyit voltatok táppénzen?

Figyelt kérdés
Már két hónapja vagyok pánikbetegséggel táppénzen de még mindig nem vagyok jól !Valaki volt hasonló helyzetben?

2022. okt. 3. 07:09
 1/5 anonim ***** válasza:
36%

A pánikbetegség nem egyik napról a másikra alakul ki, a gyökerei pedig mélyre nyúlnak, mindezek miatt pedig nem egyik napról a másikra fog megszűnni.


Az, hogy simán nem mész dolgozni az nem egyenlő a megoldással,gyógyulással.


Fel kell tárni, mi/mik, ki/kik okozzák ezt benned.

Ha magadtól nem megy (ritka, ha valaki magától feltárja, helyre rakja), akkor irány egy szaki minimum.


Pihengetéssel, meneküléssel, a dolgon nem agyalással nem fog változni, sőt rosszabb lehet.


+nagyon türelmes munkáltatója lehet.


S egy kérdés: tényleg pánikbetegségről van-e szó?

Mert manapság sokan mondják magukra, majd kiderül,hogy csak szorongás és kisebb társai.

2022. okt. 3. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Rosszul lettem ,vizsgálatok sorozata után vér,cardio,neurológia,szemészet majd Pszihiáter szakember állapította meg ,hogy sajnos pánik és generált szorongás ,kezelés alatt állok antidepresszáns és nyugtató lett beállítva! A munkáltatóm nem kérdőjelezi meg hiszen több mint 10 éve ott dolgozom és nem a táppénz jellemző rám Sőt aggódtak miattam és várnak vissza ! Ilyen pihengetést nem kívánok senkinek amikor egy óra nuyugodságod sincs!Mennék vissza dolgozni már vágyom vissza eltelt ennyi idő és még nem vagyok biztonságos munka elvégzésére alkalmas sajnos!Kérdésem ha más is volt ebben a helyzetben!?!
2022. okt. 3. 09:45
 3/5 Balogh Zsozsó ***** válasza:
35%
Az antidepresszánst mióta szeded?
2022. okt. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Két hónapja!
2022. okt. 5. 05:45
 5/5 Balogh Zsozsó ***** válasza:
Picit várj még vele, de ha nem alakul, akkor szerinte másikat ad a doki.
2022. okt. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!