Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Folyamatos szorongás és...

Folyamatos szorongás és pánik, félelemérzés. 0-24 szorongás és pánik ül rajtam, pokol minden napom. Ti voltatok már ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Segítség! Folyamatosan szorongok, remegek, vannak jobb napok, elkezdtem gyógyszert szedni de 5 hete szedem és még szinte semmit nem érzek, csak a mellékhatásokat, hidegrázás, bizsergés, félelemérzés... terápiára is jártam, de az sem segített, csomó mindenről beszéltünk, de úgy érzem elakadtam, dolgozni alig tudok, fogalmam sincs mi van velem.

2022. okt. 3. 14:50
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Igen, voltam. Attól függ, hogy jó szakemberhez mentél-e. És nem hónapokba telik szálaikra szedni az érzéseket, problémákat, újrahuzalozni úgymond az agyat, hanem évekbe. Még most is járok.
2022. okt. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
30%
Aki évekig boncolgat az pénzre megy. De tény, nem megy egyik pillanatról a másikra.
2022. okt. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2-3 hónapig jártam hozzá, de egyszerűen nem értem, hogy miért nem tudom a saját agyamat irányítani, hogy nem kellene szoronganom, mert egyébként rendben van körülöttem minden, minimális stresszfaktor van csak... amit tudtam kezelni eddig.
2022. okt. 3. 15:04
 4/8 anonim ***** válasza:
50%

Én így éreztem, amikor tavaly Decemberre túl kevés lett a Szertralin adagom. Pánik, félelem, szomorúság, fura gondolatok, hidegérzet.


Felemeltem az adagot a karácsonyi szünet alatt, mert a Redditen olvastam, hogy ez hátha segít, aztán január elején beszéltem erről a pszichiáteremmel és azt mondta, hogy jól tettem.


Utána ahogy teltek a hetek, hónapok, fokozatosan újra jól lettem.

2022. okt. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nyugtató nem segít esetleg!
2022. okt. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Balogh Zsozsó ***** válasza:
65%
A gyógyszernek kell több hét mire beáll,akár 2 hónap.is, ha meg nem lesz jó, adnak másikat. Nekem segített.
2022. okt. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Na mizu? Megoldódott a problémád? Vagy hogyan tervezed a változtatást?
2022. okt. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

7-es: Szia, koszi a kerdest :)

Valtottunk gyogyszert, illetve csinalom a terapiat, most mar kicsit jobban erzem magam, de meg mindig messze a tokeletes, azert vissza-vissza jonnek a rosszulletek.

2022. nov. 1. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!