Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Erős hangulatváltozások, sok...

Erős hangulatváltozások, sok sírás, félelemérzés szülés után, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sajnos van egy testi betegségem, ami szülés után felerősödött és emiatt is gyakran vagyok szomorú.
2013. dec. 3. 08:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Beszelgess a paroddal az erzeseidrol! Ha tudod, h o milyen viselkedessel segithetne neked, magyarazd el neki es kerd a tamogatasat! Ha egy, max ket het alatt nem erzed magad jobban, fordulj pszichologushoz!
2013. dec. 3. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Multivitamin, MagneB 6, Kalium P. Schüsler só, Sepia 15ch a sírósságra.

Ugyan így voltam én is mint te és nekem ezeket ajánlották. 8 hónap után végre jól érzem magam, nem vagyok ideges, feszült, nem sírok, nincs állandó rossz anya vagyok érzés.

2013. dec. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Depresszió, sajnos a szülés utáni.

A magad és környezeted érdekében, muszáj pozitív irányba vinni az életed.

Vitaminok,

Segítség kérés a hozzád közel állóktól, mind a gyereknevelésben, mind a pozitív hozzáállásban

Mi testi betegség?

Vedd észre kik szeretnek, és kik fogadnak el úgy olyannak, amilyen vagy, a testi hibáddal együtt, és fogadd el a szeretetüket, hidd el sokat segít.

Ha nagyon nem megy, érdemes szakembert felkeresni, leginkább olyat akivel megbeszélheted a félelmeidet részletesen, és esetleg ha tanácsot nem is, de iránymutatást adhat.

2013. dec. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!