Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Férfi páciens - női pszichológ...

Férfi páciens - női pszichológus felállásnál mennyire gyakori az, hogy a férfi szerelmes lesz a pszichológusnőbe a kezelések során, illetve szexuális fantáziái lesznek róla?

Figyelt kérdés

2022. okt. 3. 22:59
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem majdnem 100%. És akár fordítva is, női páciens és férfi pszichológus. Persze kell egy alap vonzódás, nyilván egy 20 éves páciens és egy 58 éves pszichológus nem fog annyira egymásra izgulni... Bár ki tudja :)
2022. okt. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
27%
Olvasd el József Attila életrajzát.
2022. okt. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Fárasztó96 ***** válasza:
71%
Szerintem a férfi páciens- nő pszichológus felállásban tuti. Fordított esetben szerintem nem annyira gyakori a dolog.
2022. okt. 4. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A nőtöl fugg. Volt olyan 20on e es terapeutan akirol a mai napig fantazialok, meg volt 150 kilos is.
2022. okt. 4. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
*eves
2022. okt. 4. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem nem lehet gyakori, én legalábbis 1 év alatt nem zúgtam még bele a 35-40 év körüli terapeutámba, soha nem is fantáziáltam róla, az ilyen fantáziák nagyon weirdek számomra, noha elég sok átlagostól eltérő dolog vonz szexuálisan és a terapeutám sem néz ki rosszul.


20/F

2022. okt. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!