Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez halálos lehet??

Ez halálos lehet??

Figyelt kérdés

Az egyik barátom bevett 30db 0.25-ös frontint

És kitudja mennyi betalocot.. 2x100dbos üveg teljesen ki volt fogyva (50mg)!

Nagyon aggódom érte..

Az ápolók nem mondanak semmit


Túléli? Halálos lehet ennyi adag gyógyszer?


2022. okt. 3. 23:49
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Az ápolók nem is mondhatnak semmit, csak a kezelőorvosa.
2022. okt. 3. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha idoben kimostak a gyomrat, minden rendben lesz.
2022. okt. 3. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
86%
Ha a kérdés alanya korrekt, akkor jobbulást neki. Ha te vagy a halálra vágyó, és ügyesen feltett kérdéssel próbálod kitalálni, halálos mennyiségű-e a gyógyszer (sajnos így érzem), akkor neked is jobbulást. Az ilyen típusú ögyilkosságok mindenesetre nagyon ritkán vezetnek sikerre, és ha igen, akkor is jelentős eséllyel a saját hányásodba fogsz belefulladni, mert a test ki akarja lökni magából a gyógyszereket. Szóval semmiképp sem jó buli.
2022. okt. 4. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
37%

Fel nem merül ebből a kérdésből, hogy a kérdező saját magáról beszélne! A toxikológián gyomormosás után feküdve teljes képtelenség lenne ilyen összeszedetten (illetve bárhogy) írni! Így aztán a kioktatás nagyon nem helyénvaló!!!

A kérdésre nem lehet válaszolni, mert nem lehet tudni, mennyi Betalocot vett be és mennyi idő után került orvoshoz. Holnapra kiderül. Nem volt utalás öngyilkossági szándékra?

2022. okt. 4. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
83%

Utolsó! 3-as vagyok. Sehogy se stimmel, amire reagáltál. Egyrészt kioktatásról szó nem volt, és mint lehetőséget vetettem csak fel. Másrészt nem azt írtam, hogy "esemény" után ír, hanem hogy meg akarja tudni, elég-e a gyógyszere hozzá. Ahogy próbálok empatizálni, szerintem én is valami hasonló fedősztorival kérdeztem volna meg, mert máshogy rögtön törlik, vagy nem kap választ. Eleve rettenetesen furcsa nekem, hogy honnan tudja a pontos gyógyszermennyiségeket, stb.

De mondom, simán lehet, hogy nem így van, én így érzem, mindkettő esetben őszintén kívántam jobbulást, és a kérdésre is választ adtam.

2022. okt. 4. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
5%

Honnan tudja a pontos gyógyszermennyiségeket? Nem tudja, mert csak a kiürült üvegekről tud, arról nem, hogy mennyi volt bennük. És ezt pontosan onnan tudja, ahonnan a kórházba kerülést. Aki épp öngyilkos akar lenni, az messze nincs olyan nyugodt lelkiállapotban, hogy még rafináltkodni próbáljon egy kérdés megfogalmazásával.

Kioktatásról meg dehogynem volt szó, mikor épp naturalista módon ecsetelted, hogy a kérdéshamisítással megvádolt kérdező hogy fog a hányásába fulladni.

Kérdező, mi van a barátoddal?

2022. okt. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

Honnan tud a kiürült üvegekről? Ki adott neki tájékoztatást, hogy milyen és mennyi gyógszere vett be?


Ezen az elven minden vélemény és tény kioktatás. Válaszoltam a kérdésre. De mondhatom azt is, hogy csodálatos halál, csak elszenderülsz és nyuszikákkal szaladgálsz a réten. Még ha igaz lenne se írnék ilyet valakinek, aki szerintem potenciálisan meghalni készül.


Dehogynem, egy öngyilkosságra vágyó ugyanolyan ember, mint te, bármilyen kérdést várhogy megfogalmaz. Hidd el, tudom.

2022. okt. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
3%
Nem ugyanolyan ember, hanem egy végsőkig elkeseredett beszűkült tudatállapotú depressziós. És nyilvánvalóan az illető rokona vagy vele együtt élő személy adott tájékoztatást, ehhez azért olyan sok ész nem kell!
2022. okt. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
76%
Ne haragudj, voltam már ebben a cipőben, és hidd el, százszor komolyabb mutatványokra képes egy ember bármilyen beszűkült állapotban. Amúgy a beszűkült állapot sem azt jelenti, hogy tök hülye leszel hirtelen, és már azt sem tudod összeadni, mennyi 2+2, és nem tudsz összetenni egy értelmes mondatot. Ez érzelmi beszűkültség, ahol a kiutat nem látod...
2022. okt. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
3%
Nem 2x2-ről meg 1 értelmes mondatról van szó, hanem fondorlatosan kifundált részletekbe menő cselről. Ilyet nem ír egy öngyilkosjelölt. De úgyis megtudjuk a kérdezőtől.
2022. okt. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!