Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez halálos? Valaki nyugtasson...

Ez halálos? Valaki nyugtasson meg kérlek🥺

Figyelt kérdés

Reggel óta nagyon fáj az egész fejem hátul, illetve a tarkóm, szédülök is. Vettem be gyógyszert, de nem használt. Legközelebb csak 2 nap múlva tudok elmenni orvoshoz, már 2x kaptam pánikrohamot emiatt. De félek, hogy nem élem meg a reggelt 😭😭😭


18/L



2021. jan. 2. 18:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
37%
Mit vettel be?
2021. jan. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
46%
Ha én minden fejfájásba belehalnék, már többezerszeres halált haltam volna. Rzzel szemben több, mint háromszor annyit éltem már, mint te.
2021. jan. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
69%
A felét csak bebeszéled magadnak. A pánikrohamot meg a halálfélelmet is. Semmi bajod nincs valószínűleg, csak átmeneti. Egy erős algo flexet vegyél be, az kiviszi a fejfájás, meg az Isten szerelmére.. nyugodj már meg, mi bajod lenne mégis?
2021. jan. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
45%

Ezen a területen pont a stressz okoz fejfájást. Nem lesz semmi bajod, csak le kell nyugodnod.

Van otthon ezek közül?

Citromfű tea

Kamilla tea

Levendula tea (esetleg olaj)

Sör (alkoholos vagy mentes, mindegy)

Nyugodtan idd ezeket, nyugtató hatásúak.

Egy pici szerecsendió pedig hangulat javító. Gyümölcsös teába, krumpli pürébe, egyéb módon, egy egész kevés elég lesz.

Egy jó pohár forralt bor se fog megártani, abba is méhet szerecsendió, és pont annyi alkohol van benne, hogy ellazulj.

2021. jan. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Csak pont olvastam valahol ilyeneket hogy pont ezen a részen elkezdett fájni a feje es csak random meghalt pár nap múlva. Nem pont a legerosebb gyógyszert vettem be, de most fogok.


Én próbálok megnyugodni, de egyszerűen nem megy, ilyen furán fáj az egész hátul, mintha nem bírnám el a fejemet😪

2021. jan. 2. 18:36
 6/19 anonim ***** válasza:
35%
Akkor azt az illetőt fejbe lőtték (vagy erős drogos volt, vagy alkoholmérgezés, vagy agyvérzés). Ha ide kiírtál egy kérdést, nem tartom valószínűnek, hogy 18 évesen pár nap múlva meghalsz. Erősen hipochonder vagy. Nem lesz semmi bajod.
2021. jan. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
26%
Dehogy halálos. Nekem szinte minden héten fáj a fejem. Nem kell egyből a legrosszabbra gondolni.
2021. jan. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
61%
Kérdező! Megnyugodtál? Elmúlt?
2021. jan. 3. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Hát is-is. De még nem múlt el😔
2021. jan. 3. 09:14
 10/19 anonim ***** válasza:
Mik a tuneteid most?
2021. jan. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!