Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy reagálna egy szakember,...

Hogy reagálna egy szakember, ha az illető elmondaná az álmát, amiben megkínozta őt?

Figyelt kérdés

2022. okt. 4. 07:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Pszichológus szakember?

Valószínűleg feltárná az okát neked, hogy miért érezheted ezt tudat alatt iránta.

De ha nincs súlyos mentális zavarod, ami ilyen hajlamot vált ki belőled a való életben, akkor én arra gondolnék hogy haragszol rá valahol, mert rávilágított a hibáidra, amik esetleg berögzültek nálad és ez sért téged ,mert változást kíván tőled.

Az álmok csupán a tudatalattink kivetülései, vagy felnagyított,vagy lekicsinyített előadásban az egyéb érzelmeinkről.

2022. okt. 4. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Pszichiáter.
2022. okt. 4. 08:02
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hallanak ők mindenfélét, sztem levezetnék miért lehet, aztán ennyi. Nyugodtan kezelnék, hihetetlen amilyen nyugodtsággal és magabiztossággal képesek a beteg dolgokat hallgatni, meg válaszolni rájuk. Szerintem ők ezeket élvezik is valahol. xdd
2022. okt. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Anno tobbszor almodtam a pszichologusommal. Ezek az almok erdekeltek a legjobban :) volt kozte olyan, hogy o korhazban volt. O ezeket mindig nyugodtan es figyelmesen meghallgatta (mint mindent, amit mondtam neki).

Ezekbol az almokbol vegul mindig nagyon mely beszelgetesek szulettek, amik utana nagyon sok mindent elinditottak bennem.

Kerdezo, mondd el neki, ez sokat segit majd neki is, neked is.

2022. okt. 9. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!