Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Közületek van olyan akinek az...

Közületek van olyan akinek az antidepi sem csökkentett a dp/dr-en? Vagy rosszabbá tette…

Figyelt kérdés

2022. okt. 6. 11:58
 1/8 anonim ***** válasza:
65%

Nekem meg se rezdült tőle. Sőt a depresszióm se. Sőt egyik antidepitől sem, így mindet sorban kib*sztam a kukába 2-3 hónap szedés után.

Ha a deperszonalizáció nem depressziótól van, akkor semmit nem fognak segíteni a gyógyszerek. Millió + 1 dologtól lehet DP/DR, nagy ritkán még önálló betegségként is.

2022. okt. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
#1 nekem gyerekkorom óta van sajnos, traumák hatására. Elvileg ezek hozzák elő plusz aki drogozik annak pedig az.. Csak azt nem értem hogyha a szorongás csökken akkor a dp/dr miért nem. Akkor mi lehet az oka ennek ha a gyógyszer nem hat?
2022. okt. 6. 12:40
 3/8 anonim ***** válasza:
49%
antipszichotikum :) 0-24es dp dr re szedem
2022. okt. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
#3 az más mint az antidepi ugye? És használ?
2022. okt. 6. 16:44
 5/8 anonim ***** válasza:
49%
igen mas, es igen mar fenyevekkel jobban vagyok
2022. okt. 7. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#5 elotte mennyire volt eros a dp?
2022. okt. 7. 11:56
 7/8 anonim ***** válasza:
48%
0-24ben annyira hogy a sotet szobamban fekudtem 6 honapig. A kajat is behoztak a szobamba, mert ha megmozdultam megjobban ereztem a dp drt.
2022. okt. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon erős volt, nem szeretném részletezni.

Antidepresszáns rontott rajta, úgy, mint elsö válaszadónál. Nyugtató nekem segített, előjön mellette, de annyira gyengén, hogy nem "terít le".

2022. okt. 14. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!