Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért lep el düh miután...

Miért lep el düh miután rájöttem, hogy ami igaz volt, csak hallucináció volt?

Figyelt kérdés

2022. okt. 11. 08:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Kicsit részletezhetnéd miről is van szó!
2022. okt. 11. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

"Az osztályvezető főorvos behívatja az elmebeteg ápoltat a szobájába.

- Nos, Kovács úr, Ön teljesen meggyógyult, elhagyhatja az intézetet. Na mi az, nem is örül?

- Most minek örüljek? Hogy tavaly még én voltam Napóleon, most meg csak Kovács Jenő leszek?"

2022. okt. 11. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Az igazsagot hallucinaltad? Csak egy kicsit paradoxon, amit mondasz. Csak egy hangyanyit. 🤦‍♀️
2022. okt. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Azt hittem, hogy valóság volt, de nem.
2022. okt. 11. 09:32
 5/12 anonim ***** válasza:
De valóság volt. Vallódi hallucináció. :D
2022. okt. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én megértelek. Én is csalódott lennék, ha kiderülne, hogy mégse nyertem a lottón, pláne, ha már meghívtam az egész kocsmát is megünnepelni. Ilyen álmokból nem kéne felébredni.
2022. okt. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hát nem lottó volt.
2022. okt. 11. 10:17
 8/12 anonim ***** válasza:
Mert csalódott vagy, hogy amit addig igaznak hittél arról kiderült, hogy nem az. Van, aki sír ilyenkor, van aki emészti magát, és van, aki dühös lesz miatta. Idővel valószínűleg feldolgozod magadban és nem fog ilyen heves érzelmeket kiváltani.
2022. okt. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Behallucináltam dolgokat, embereket, azt hittem, hogy van egy állatom. Aztán nem. Voltak más dolgok, is, azok rosszak, azokat nem bánom, hogy eltűntek. Csak akkor is zavar, hogy kiderül később, hogy nem valóság az, amit annak hittem. Félek, hogy semmi se a valóság és minden hallu.
2022. okt. 11. 21:12
 10/12 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben érdemes lehetne felkeresni egy szakembert (pszichiátert), akinek elmondanád ezeket és ő meg tudná állapítani, hogy miért haluztál ilyeneket. Nem kell feltétlenül a legrosszabbra gondolni, az is lehet, hogy csak magányos vagy és az elméd "játéka" volt ez az egész.
2022. okt. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!